Кога се обърна?

  • 2 222
  • 8
Здравейте,
Имам едно питане. Кога се обърна вашето бебе от гръб по корем/от корем на гръб? През кой месец?
Виж целия пост
# 1
Ние още не сме се обърнали, въпреки че почти успява, но нямаме още пълния резултат.
Виж целия пост
# 2
жорко беше 7 месечен когато се обърна от едната на другата страна
Виж целия пост
# 3
от гръб по корем още не се обръща, обратното от 9мт.е. от около месец.
Виж целия пост
# 4
От корем на гръб - на 5 месеца и 1 седмица, а от гръб на корем на 6 месеца.
Но не забравяйте, че има значение и в коя седмица е роден бебока, а и всяко дете си се развива различно.
Виж целия пост
# 5
Zdraveeite az sam mama na bliznaci.Rodeni prejdevremenno.Zapo4naha da se obra6tat ot grab po korem na 5 meseca i polovina,a sega sa na 6 meseca i polovina i ve4e se tarkalqt izcqlo
Виж целия пост
# 6
Ние вече няколко пъти успешно се обърнахме от коремче по гръбче 5,5м, но обратното още не го правим.
Виж целия пост
# 7
Макар Веси да е недоносена, не следях и не си записах /нарочно/, кога точно се обърна. До 3-4 месец се бях вторачила в нея, дали прави това, дали прави онова. След това взех решение, да оставя детето само да ми подсказва кога е готово. В резултат нямам си на идея, кога се е обърнала, само знам, че беше по-късно от другите бебета родени в 9-я месец. Обаче пък проходи на рождения си ден. Не съм я насилвала. В момента когато беше готова за отрицателно време се научи да се обръща, пълзи, изправя и т.н.
Виж целия пост
# 8
Интересно, моята пикла започна да се обръща първо от гръб на корем, а след това от корем на гръб - гледам, че повечето майки са споделили обратното. Но едва ли има значение, какво разбирам аз, не съм лекар. Беше на 5 месеца и половина, но единични случаи. Едва към средата на шестия започна да се търкаля уверено. Но ... децата наистина се развиват различно. Не отдавайте толкова голямо значение (разбира се, не съвсем без значение) на факта, че съседското дете прави това или онова, а Вашето все още не. Подобно на дъщерята на УФСЪ и моята Мария започна всичко за отрицателно време, когато стана готова, но с разликата, че аз я насилвах. Имах основателни причини.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия