Писна ми вече!

  • 1 198
  • 7
Незнам дали темата ми е за тук, но ми се стори подходящо място!
Не мога да се побера в кожата си! Незнам на кой свят се намирам вече. Аман от некачествени стоки в тая тъпа България!
Миналия месец купихме на мъжа ми мъжки боти. Обикаляхме доста и накрая си намери. Да, ама вчера се прибира и казва, че краката му мокри. А днес-подгизнали и цял ден стои с мокри крака в офиса. Погледнал от долу и цялата подметка нацепена!!!!  #Cussing out Добре, казах аз, ще отидем в магазина и рекламация. Да, ама НЕ! Обувките са купени на 8ми декември, а сега е 15-ти (една седмица след изтичане на законноустановения гаранционен срок!). Е, питам аз, всеки месец ли трябва човек да си купува обувки? Как ги правят? Да траят само в рамките на гаранционния срок ли? Това става за сетен път-и с мои обувки, и с негови. Няма значение колко пари са обувките-все са боклуци! До кога?!?!
Вие как бихте процедирали в този случай? Днес мисля да отидем в магазина и да видим...
Може да ми е много объркан поста, за което се извинявам, но ми писна!
Виж целия пост
# 1
След като е изтекъл срока не виждам какво можете да направите  Confused и аз страдам по едни мои любими ботуши, които протекоха точно на 1 мес. и една седмица, сега ги обувам само по сухо време.
Виж целия пост
# 2
Ако са маркови, може да уважат рекламацията.Тези магазини държат да запазат клиентите си, тъй като и цените им не са ниски.

Незнам на коя фирма са въпросните протекли обувки, ако са на българска фирма, по добре потърсете обущар, ако и той може да ви помогне.
Ако ли не, здраве да е, не си струват нервите заради едни обувки.

Аз така разсъждавам вече, по- важно ми е здравето, и си щадя нервите.

Инфарктите сред млади хора се увеличиха много Cry
Виж целия пост
# 3
Така е, за съжаление. И "марково" не означва качествено. КЪсмет е цялата работа май Mr. Green
Джиджа, не се ядосвай, здраве да е! НЕ знам откъде са купени, обаче аз си обещах повече обувки от Брайт да не купувам.
Виж целия пост
# 4
Законият срок за гаранция на обувки е 1 месец, не 1 седмица.
Виж целия пост
# 5
Законовата гаранция на ВСИЧКИ стоки е 2 години! Според Закона за защита на потребителя.
Ето ти малко интересно четиво, не се отказвай така лесно!

http://www.kenanoff.com/blog/archives/190
Виж целия пост
# 6
Законият срок за гаранция на обувки е 1 месец, не 1 седмица.

 Peace и аз така знам... newsm78 Всеки път ми дават гаранционна карта- поне за обувките на малката... и от нашия магазин Twisted Evil Аз не съм си купувала такива от 3г.  Embarassed
Виж целия пост
# 7
Кой твърди, че е 1 седмица?  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия