Кога фиде?

  • 3 281
  • 18
Момичета кога започнахте да давате на децата си пасирани супи с фиде. Малката е злояда, готовите пюрета не ги яде и всичко се приготвя в домашни условия но май вече се изчерпах.
Виж целия пост
# 1
малкия го записах на кухна на 8 месеца и в супата слагаха фиде.изчакай поне още един месец и почвай.Simple Smile
Виж целия пост
# 2
не написах че преди това хапваше на мама супите.беше на 7 и полвина
Виж целия пост
# 3
Записвам се да следя темата, защото и мен ме интересува  Hug
Виж целия пост
# 4
Всички храни, съдържащи глутен е добре да се дават след 10 месец.
Виж целия пост
# 5
На 7 месеца и половина му дадох за първи път супа с фиде.
Виж целия пост
# 6
Освен за глутена, вярвам, тревожиш се и за яйцата във фидето  Laughing, за които също ви е рано.
Така че, избирай фиде без яйца.
Просто не мога да не го напиша. Тук, както знаем, се взираме в месеците.

Всъщност, фиде или сухар в супата-каква е разликата?
Като навърши бебето 7 месеца, може да го захраниш с глутен. И да даваш супата със сухарче.
Виж целия пост
# 7
След като захраниш с глутен, може. Най-рано да е след навършени 6 месеца. Ако фидето е с яйца - нека е след 8-ми. Аз лично супи не съм давала и не давам  Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Аз й дадох фиде след 8м.
Виж целия пост
# 9
Всички храни, съдържащи глутен е добре да се дават след 10 месец.
Това е крайно.
Виж целия пост
# 10
Като навърши бебето 7 месеца, може да го захраниш с глутен. И да даваш супата със сухарче.Варианта за фиде без яйца също е добър.Предвид възрастта ви в момента по-добре се въздържай от глутен,ако вече не си дала разбира се.На тази възраст децата едва ли се нуждаят от прекалено голямо разнообразие,вярвам че храните който вече си хапвате ще са достатъчни на детето ти,да има разнообразно меню.
Виж целия пост
# 11
До към 8 месец бяхме на пюрета,след това като започнах аз да и готвя в супите съм слагала фиде.
Виж целия пост
# 12
щом си захранила с глутен може,но не по-рано от 7 мес.
Виж целия пост
# 13
След като захраниш с глутен, може. Най-рано да е след навършени 6 месеца. Ако фидето е с яйца - нека е след 8-ми. Аз лично супи не съм давала и не давам  Simple Smile
Peace
Виж целия пост
# 14
След седмия почнах супа, вътре със съвсем малко фиде.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия