Усложнения при мисед

  • 637
  • 3
Здравейте на всички, за първи път пиша, надявам се да получа някакво мнение Simple Smile
Преживях мисед на 23.10., след това чаках да ми дойде - цикълът - няма. На 27.11. ми изкараха, пак под упойка, кръв от матката.../и ми казаха да си го смятам за цикъл/. Обяснението беше, че като съм родила първия път секцио, шийката ми се е свила много бързо, и сега не може да изхвърли тая кръв. Трябваше до месец да ми дойде  Thinking- пак няма. На 5.01. започнах да пия Оргаметрил  - 3 дни по 3 таблети. И пак не ми идва. Чудя се колко ли време трябва да мине, че да му се зарадвам на тоя цикъл  отново. Grinning
Ако някой може да сподели нещо подобно, благодаря предварително. Въпреки, че ми е ясно, че при всеки е строго индивидуално, ама ми омръзна все да съм изключение от случаите  Sad
Виж целия пост
# 1
не мога да ти помогна,неука съм по въпроса,но стискам палци да се оправиш бързо! Hug
а доки какво казва,ходи ли на пеглед?
Виж целия пост
# 2
Не ми се е случвало, но това никак не ми харесва...Какво казват лекарите?
Мога само да ти пожелая бързо оправяне, стискам силно палци   bouquet
Виж целия пост
# 3
Аз не съм спирала да ходя на доктор. Сега ако не ми дойде - в края на месеца пак ме вика. А иначе обяснението, че така се случвало понякога при раждали секцио. Матката ми била като на нераждала жена.А пък и моята е двурога - и май обяснение няма - всичко е физиология.  Ей такива не много конкретни обяснения.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия