млечна каша

  • 1 393
  • 17
Мамита, дайте съвет Wink
В момента сме на смесено хранене-кърма + АМ. Вчера педито ми каза да започвам вече да замествам едно хранене, като и давам   млечна каша. Но аз се чудя не е ли по-добре с безмлечна и  каква каша да и взема?
Виж целия пост
# 1
Като за първа храна пробвай с безмлечната, безглутенова оризова каша на Милупа, ако държиш да захраниш със каша. След нея можеш да предложиш и кашата от елда на Хип. Тя също е безмлечна и безглутенова.
Виж целия пост
# 2
Безмлечните каши май се правят с АМ,поне тези които съм взимала.На Милупа и на Хумана са хубави
Виж целия пост
# 3
Безмлечната каша се прави с млякото, което пие бебето. Препоръчително е да се ползват те, ако се налага бебето да пие някакво специално мляко.

Млечните каши се приготвят с вода, защото съдържат мляко на прах.

Какво АМ пие твоето бебе? Може да избереш каша, която се произвежда от същата фирма, на която е и млякото, за да не се притесняваш.


Виж целия пост
# 4
Безмлечната каша се прави с млякото, което пие бебето. Препоръчително е да се ползват те, ако се налага бебето да пие някакво специално мляко.

Млечните каши се приготвят с вода, защото съдържат мляко на прах.

Какво АМ пие твоето бебе? Може да избереш каша, която се произвежда от същата фирма, на която е и млякото, за да не се притесняваш.



Пие Хумана
А аз се чудя дали не и е още рано за каши
Виж целия пост
# 5
Мисля че не е рано за каши, но кашата която предлагаш трябва да бъде много рядка.
Най-подходящо според мен е безглутенова млечна оризова каша - моите предпочитания са за Милупа.
Виж целия пост
# 6
Безмлечната каша се прави с млякото, което пие бебето. Препоръчително е да се ползват те, ако се налага бебето да пие някакво специално мляко.
Млечните каши се приготвят с вода, защото съдържат мляко на прах.

Точно казано  Peace

Милупа са най-хубавите. Не й е рано, просто не я прави гъста, както ти е писала IraSof  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Пие Хумана
А аз се чудя дали не и е още рано за каши


По принцип, най-добре е да изчакаш със захранването до навършване на 6м.
Понеже много майки започват след навършване на 4м., останах с впечатление, че и твоето желание е такова.

Ако не ти се иска да бързаш-още по-добре.  Peace
Виж целия пост
# 8
Ако не си започнала вече можеш и да изчакаш още малко със захранването.А кашата можеш да я вземеш и млечна на Хумана.
Виж целия пост
# 9
Благодаря  Hug Май ще поизчакам още малко.
Виж целия пост
# 10
Безмлечната каша се прави с млякото, което пие бебето. Препоръчително е да се ползват те, ако се налага бебето да пие някакво специално мляко.

Млечните каши се приготвят с вода, защото съдържат мляко на прах.

Какво АМ пие твоето бебе? Може да избереш каша, която се произвежда от същата фирма, на която е и млякото, за да не се притесняваш.



точно така-ние пием милумил и ядем кашите на милупа Peace
Виж целия пост
# 11
Здравейте! Някой може ли да ми каже какво представлява млечно-плодова брашнена каша и как  и с какви продукти мога да си я приготвя в домашни условия? Има я в един план на захранване. Пише че се дава след 5 месец. Намерих подобна рецепта, но там е с прясно мляко???, което е абсурдно.
Виж целия пост
# 12
Не съм приготвяла домашни каши. Ето тук може да видиш някои рецепти: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=7750

Брашнена каша не би трябвало да се дава на 5-месечно бебе, ако е приготвена от брашно, съдържащо глутен.
Глутен се въвежда след навършване на 7м.

Не знам каква е рецептата, която си чела. Ако млякото не трябва да се вари-използвай АМ. Ако трябва да се вари-потърси друга рецепта. Прясно мляко е препоръчително да се въведе след навършване на 1г.
Виж целия пост
# 13
И аз съм за Милупа.
Виж целия пост
# 14
и аз давам милупа детенце си я хапва без проблем
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия