Свалка

  • 5 844
  • 70
Темата за какви мъже харесвате,ме провокира да пусна темата,за:

НАЙ ИНТЕРЕСНАТА ВИ СВАЛКА,И ДО КЪДЕ ПРОДЪЛЖИ ТЯ?!
Виж целия пост
# 1
Тръгна от една спирка и завърши, когато се качих на маршрутката, на следващия ден, за да се прибера най-накрая у нас.
Виж целия пост
# 2
О, секс за една нощ, а Mr. Green
НЯмам интересни свалки май. И  да имам- хлапашки изпълнения, Спомних си за темата Свалял ли ви е Крум Савов- половината форум се включи с интересни разкази. Е, тогава бяхме доста по- малко, де Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Започна в теснолинейката, продължи в една рилска хижа, завърши на Рилския манастир, със стъписването, че съм на 14 години. Беше много приятен, готин мъж, на 25. От Варна. Никола.
Виж целия пост
# 4
Хлъц.А така ми се иска да напиша нещо.
Може ли да си измисляме?
Виж целия пост
# 5
О, секс за една нощ, а Mr. Green
НЯмам интересни свалки май. И  да имам- хлапашки изпълнения, Спомних си за темата Свалял ли ви е Крум Савов- половината форум се включи с интересни разкази. Е, тогава бяхме доста по- малко, де Mr. Green
За Крум Савоф,и аз мога да се включа,но...Има и по и по интересни неща...
А иначе нямах в предвид задължително всичко да е завършило в леглото...Дори напротив!Аз имам много свалки които накрая завършват с безценно приятелство...
С най-добрият ми приятел сме се запознавали примерно 3пъти,и всеки път след като се запознаехме той ме сваляше,но като се засечем сами не смееше да ме заговори,пък и аз него,и следващият път отново ни запознават,и така три пъти...Това беше в детските ми години,но какво от това...Децата понякога са по изобретантелни от големите...
Ето и за по големи:На една спирка-чаках тролей,един страхотен мъж просто ме покани на танц...Да,танцувахме,говорихме си,и след това ме покани на заведение,но не беше в моят район,пък аз с непознати просто така в чужди територии,не излизам,и се наложи да откажа...Пък и не беше точно моят тип,беше облечен в костюм,прекалено стилно за моите сетива...Аз съм спортна натура...
Виж целия пост
# 6
2 са
1) бяхме на един купон по случай 8ми декември. Много евтина водка, много трева, много народ. Започнахме да се закачаме с едно гадже, от дума на дума решихме, че не ни е интересно и си тръгнахме. По негова идея отидохме на купон в негов приятел - щях да припадна, за първи път присъствах на парти организирано в стил 20те години. Всички гостуващи бяха в подобно облекло, слушаше се суинг и се танцуваше фокстрот. Докато въпросният сладур се беше запилял някъде из стаите единият от приятелите му ме свали по най-елегантният начин, който бях преживявала - със страхотен танц(танго)...та така отидох на студентско парти, тръгнах си с един, озовах се в друга епоха и осъмнах с друг. Връзката ни продължи малко повече от година, докато въпросният сладур не изтанцува едно танго и с някакво френско гадже. Връзка като тази бих окачествила без притеснение с етикета "Последно танго в Париж" Laughing
2) банално - но интернетско зарибяване, което прерасна в поредица от странни срещи и сноване между европейските летища, заминаването ми в друга държава и брак със всичките му пасващи мурафети. Laughing
Виж целия пост
# 7
Аз за Савов  иронично се изказах. Е, освен да почвам да измислям, нямам друг шанс да напиша интересна свалка Mr. Green
Виж целия пост
# 8
На един 8март,отново чакам на спирка но този път автобус,приближава се мъж,и галантно ми подарява страхотен букет...И този ми случай няма продължение,защото предположих че този букет е бил предназначен за друга,но...Не съм разпитвала,просто се изкефих на момента...

На същата спирка може би година по рано,един мъж,много приличаше на един артист но не знам как се казва,нито първият нито вторият,ме сваляше гледайки ме влюбено,и разтягайки дъвка...Така сме се смяли с моята приятелка,че едва се качихме в рейса...Явно нещо му куцаше на човека...
Виж целия пост
# 9
Тръгна от една спирка и завърши, когато се качих на маршрутката, на следващия ден, за да се прибера най-накрая у нас.
А аз чета ...''Тръгна от една сВирка.....''! Crazy Mr. Green

По темата-Гледах телевизия.Баскетболен мач.И.....гледам аз един хубавец играе...очите ми така Shocked!
Казах си  ''Мой е!'' Скочих в дънките,едно бързо червило и хайде на мястото на събитието.Спортна зала Варна(тогава живеех там Wink).Отидох точно 15 мин преди да свърши мача.Поизплакнах очи по момъка.... CrazyИ реших.Отидох пред съблекалнята на отбора да чакам за автограф!  Whistling
Стоически изчаках близо 40 мин докато не се появи Той! SunglassesПоисках му автограф.Ама нямах нищо за писане нито лист хартия... Mr. GreenПомолих го да съблече тениската си и да ми се подпише там!Направи го... Crazy
Е,няма такова тяло......
Момичето с мен през това време открила химикал и търчи да ми го даде! Laughing
Аз  обаче го използвах за да му напиша тел. си номер на ръката му! ooooh!И му казах да ми се обади! Blush
И такаааа......само 3 часа по-късно телефона ми звънна! PartyБеше той......И айде една половин годишна лИбоФ се заформи! Grinning
Има и други случки....ама за сега ще задържа на първа....щото ако включа на втора и разкажа всичко.....пак ще подскочат половината форумци! Joy
Виж целия пост
# 10
Хлъц.А така ми се иска да напиша нещо.
Може ли да си измисляме?

Може.
Виж целия пост
# 11
До сега не съм чакала някой да ме сваля. Ако е имало опити съм ги парирала. Обичам сама да си набележа целта, а не аз да бъда набелязвана  Grinning Като си харесам някой, направо действам. Имам интересни случки, да. То винаги е интересно като си набележиш някого и следиш със затаен дъх развръзката на собствено организираната си свалка Sunglasses

Но няма да разказвам, че има много за писане.
Виж целия пост
# 12
Една тъпанарска свалка:
Сваля ме един, икономист..от ония дето толкова са прокопсали в професията си, че карат ЛАДА. Икономист, ама с добри приятели. Идва първият път да ме вземе. Брей, с друга кола...взел я от приятел. Отиваме на заведение. Брей собственикът бил оправил сметката....негов стар приятел. Поизтраях го още няколко срещи (все пак малка и неопитна да разпозная силно светещите сигнали Rolling Eyes "ЗАРЕЖИ ГО").
Чашата преля, когато ме покани в някакъв апартамент да пийнем по едно...брей, апартамента на сестрата на негов приятел. Пихме по едно уиски, след което той пи една студена вода.   Joy
Виж целия пост
# 13
Хаха, много свалки по спирките  Laughing

Пред Съдебната палата. Чакам приятелка, която закъснява. Декември е. Кучи студ. Нетърпеливо питам почти всеки срещнат за часа. След малко, човек с костюм се приближава и ме моли за телефонния ми номер. Помня, че ми приличаше на лъв, защото имаше гъст катинар. Питала съм и него, а той, видите ли, не можел да не се върне и да се запознае, щото направо съм го запленила   Flutter Същият бе един от малкото кавалери, с които съм излизала. Отваряше ми всеки път вратата  на колата.
Виж целия пост
# 14
В едно заведение,но на моя територия,някакъв дъртак се вживява в ролята на бос...А аз на порочните 14-15години,но с повечко мозък от видимия...Та такъв бил,онакъв бил,вади пари,и покрай мен намазват и моите две приятелки...Досада страшна,но отбивахме времето на чужди разноски,и мой гръб...До там я докара нашичкият,увлече се в самозалъгване,че и портфейла си даде на моята приятелка,да не пречи харча на свалката...По едно време въпросната ми близка ме побутва под масата,и ми показва портфейла,пък вътре се мъдрят два скъсани лева...Нямаше смисъл да го търпим повече,и изведнъж се сетихме че сме зъбравили нещо...Докато излизахме от заведението се сблъсках с един приятел...На другият деун отново го срещам, а той умира от смях...Да вземе да седне на същата маса,и онзи като се заоплаквал как сме му изхарчили заплатата...

Да ви кажа сега ми звучи малко грубичко,но тогава много се смяхме... Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия