Имате ли подобен проблем?

  • 3 250
  • 16
Zdraveite,

Priateliat mi iskashe da imame dete mnogo predi az da poiskam (bremenna sum v 5-ia mesets). Sled kato zabremeniah, prosto poludia - razpraviashe na vsichki, hvaleshe se postoianno - dazhe na momenti leko me iadosvashe s zhelanieto si da kazhe na vsichkite ni poznati. Ot dva mesetsa nasam obache zabeliazvam edna ogromna nezainteresovanost - nikoga ne e poiskal da razbere pruv kakvo tochno se sluchva - ne e poiskal da doide s men na lekar, riadko me pita dobre li sum, ne poiska da vidi snimkite. Dori kogato bebcheto ritna za pruv put samo pipna korema mi za sekunda i se vurna na komputera si. Postoianno visi pred komputera, ili stoi do mnogo kusno na rabota - viarno e che ima mnogo rabota, no naposleduk zapochvam da se chuvstvam vse edno sum samotna maika. Govorim samo za rabotata mu ili za negovite hobita - dnes mu kazah che mai se razboliavam, a toi zapochna da mi obiasniava kak vsushnost toi se razboliaval sega, zashoto go bolialo gurlo i mu sulzili ochite
Az li otkacham ili naistina neshto ne e suvsem nared



Ekcnpec: Моля, пишете на кирилица...!
Виж целия пост
# 1
По принцип някои мъже се вълнуват в началото и после намаляват темпото,защото да се притесняват дали всичко ще премине нормално,как ще мине раждането и т.н...Не се притеснявай от това че приятеля ти се е променил,ще видиш че след раждането всичко ще се промени,когато види детенцето си.този миг може да промени всичко.Просто си поговори с него кажи му на какво държиш,какво изискваш от него.Мисля че той щом е пожелал ти да си майка на детето му ще се съобрази с това Simple SmileУспех!  bouquet
Виж целия пост
# 2
Погоори с него.Кажи му как сечувсташ,тепърва ще имаш все повече нужда от внимание и разбиране от негова страна
Виж целия пост
# 3
Погоори с него.Кажи му как сечувсташ,тепърва ще имаш все повече нужда от внимание и разбиране от негова страна
Peace И успех.Дано разбере,че жената не е ''епруветка'',само за износване на челядта му,а преди всичко ЖЕНА!
Виж целия пост
# 4
 
  И аз бих се притеснила. Но сигурно е защитна реакция от негова страна към коренната промяна в живота ви. Мъжете като цяло са не винеги се досещат как се чувстват жените и какво да направят. Но е хубаво да му обърнеш внимание върху част от нещата, които са ти направили лошо впечатление без да го обиждаш или обвиняваш . Когато аз бях бременна мъжът ми не ми обръщаше много внимание, защото беше зает с ремонта на жилището, в което предстоеше да живеем и едновременно ходеше на работа. Идваше с мен на прегледи, на никога не ми е купил нещо сладко или от този род да ме поглези. После разбрах, че си е такъв - не глези, но иначе е отговорен към мен и детето.
Виж целия пост
# 5
не би трябвало да откачаш. не мога да кажа наред ли са нещата, само знам, че моят винаги се е държал така, а аз никога не съм заоравала в подобни терзания. гледай да си добре, мисли си за хубави неща, че бебчето всичко усеща и това е. остави ги тези мъже, не си заслужават мисленето  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
абе вие май нямате какво да парвите и пълните главата на жената с глупости...

а ти мила моя mnogo s ти нямаш ли какво да правиш, а само чакаш...аз ли да чета информация за как да го храним, възпитаваме, учим, напътстваме?! и като не ти харесва мача, бориш се за топката и ти почваш да даваш темпото....

я по- ведро и отговорно..това тук не е детска градина....
Виж целия пост
# 7
Леле, това не е ли тема за татковците. Някои минава за съвет. Предполага се че от мъж (след като е тук) а само жени дават акъл. А да забравих "izrutka". Която е той, най-вероятно.

Сега да дам аз акъл Laughing.

1. Не го притискай.
    Ако нещо можеш да свършиш сама и не представлява проблем, не го карай той да го свърши. Нека да си мисли че все още има някаква свобода.
2. Не му нареждай какво да прави.
    Кажи му какво трябва да свърши и какво искаш да свърши. Постави му разумни краинй срокове за нещата които трябва да свърши. Сложи си 1 2 резервни часа, че до крайния срок няма да го е направил и когато му напомниш да има все още време да го свърши. Нещата които искаш да свърши не са задължителни, не изисквай от него да ги свърши.
3. Задължително му дай един час да си почине, след като се прибере от работа.
    Задължително 1 час, не по-малко и максимално 15 мин повече.

Поговорете си. Разговорите помагат (на жената). А той ще има тема за размисъл. И под разговор имам на предвид и той да говори  Wink. Убеди се, че е запознат, че за напред ще става още много по-зле и че ще имаш нужда от него. Да почва да свиква. Това не е месечно неразположение и после всичко ще е по-старому.

И редовен секс и романтика. Че може да си хване нещо за разпускане.

А да. Искам да се заям с "izrutka". Какво имаш в предвид с:
1. абе вие май нямате какво да парвите и пълните главата на жената с глупости...

2. а ти мила моя mnogo s ти нямаш ли какво да правиш, а само чакаш...аз ли да чета информация за как да го храним, възпитаваме, учим, напътстваме?!

3. и като не ти харесва мача, бориш се за топката и ти почваш да даваш темпото....

4. я по- ведро и отговорно..това тук не е детска градина....
Виж целия пост
# 8
severfen, заяждай се...пожелавам ти успех....преди това, пробвай да четеш между редовете....

mnogo sр take action girl!
Виж целия пост
# 9
severfen, заяждай се...пожелавам ти успех....преди това, пробвай да четеш между редовете....
А не мерси. Нямам намерение, дори да се опитвам да чета между редовете нещо написано от жена. Аз съм мъж. В 50% от случаите дори казаното в прав текст, от жена, не го разбирам Grinning.
Виж целия пост
# 10
Замисли се дали  не те е треснала предродилната депресия ? Разкажи на лекаря при който ходиш.
Виж целия пост
# 11
 Докато не се роди бебето мъжа не може да разбере че в този корем има бебче и то не кое да е ами неговото. Той в момента е колкото щастлив толкова и уплашен от факта че чакате бебе. Има реално състояние което се казва съпреживяване на бременността, тоест ако те боли кръст нищо чудно и него да го заболи и нищо чудно и неговия корем да порасне. Това е факт Simple Smile Най-важното е да го накараш да разбере че трябва да те отменя повече в домакинството, да не ти дава да носиш торбите от пазара, да простира, да пуска прахосмукачка.. и т.н. Да знаеш че на него промяната не му се отразява с такава сила както на теб и неговото държание ще ти се струва неадекватно. Хормоните ти откачат, ще станеш много чувствителна и лесно ранима, ще се чувстваш самотна, неразбрана, наранена, много ще плачеш и няма какво да направиш защото това си е предродилна депресия и за нея няма лек. Мъжа ти ще трябва да те изтърпи и неговите нерви ще се късат наравно с твоите. Припомняйте си по-често че това е период, който ще премине и да те слуша повече че нервите не са добре за бебо Simple Smile
 Аз преди да забременея бях мъжа в семейството, а после станах най-ранимата душица на света и плачех през ден и сега 4 месеца след раждането още не ми е минало напълно. Като погледна назад все едно съм била дрогирана с хормони и преценката ми е била замъглена. Аз имам чувството че ако ми угаждаха повече нямаше да ми е толкоз трудно, ноооо такива мъже са голяма рядкост, 6-ца от тотото пък и ако много угажда значи много ще го действат. Пробвай един трик:
 Когато се почустваш пренебрегната от мъжа си опитай се да се сетиш какви жестове е правил за тебе, някой негов комплимент нещо хубаво което е направил и ще видиш как лесно ще ти се разминат сълзите (не действа на 100% де  Grinning)
Good Luck!!! и леко бременеене Hug

П.С. ще съм много щастлива ако някой ден ми пишеш на лично че трикчето действа
Виж целия пост
# 12
Не се тревожи аз имах поти същия проблем когато бях бременна ,но когато родих ,така си влезе в час че няма на къде повече  Hug
Виж целия пост
# 13
Замисли се дали  не те е треснала предродилната депресия ? Разкажи на лекаря при който ходиш.

аха Laughing Grinning Laughing
Виж целия пост
# 14
Проведете един сериозен разговор с таткото,обясни му как се чувстваш,точно сега имаш най-много нужда от него,а за напред да не говорим.Успех.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия