Кошмарът извънматочна се повтаря

  • 5 391
  • 123
Нямам думи.... а до преди няколко дена си мсилех, 4е победата е дошла, но не..... Преди час разбрах, че отново всичко се повтаря.... Нямам сили ве4е, незнам какво да мисля, на къде да продължавам.......... Моми4ета молете се за мен  Praynig
Виж целия пост
# 1
Денди, душицо  Hug   Hug  Hug
Гушкам те, дано всичко се нареди!
Виж целия пост
# 2
Прегръщам те, миличка Hug Hug Hug
Кураж! Път има!
Виж целия пост
# 3
Някой знае ли линка на сайтове за удвояване на ЧХГ?
Виж целия пост
# 4
Ееееееее, не! Пак ли? DendyHug Praynig Дано скоро кошмарът мине... С теб съм!
Виж целия пост
# 5
http://www.conceivingconcepts.com/learning/articles/hcg.html
http://old.zachatie.org/modules.php?name=News&file=print&sid=209

Това върши ли ти работа?  newsm78
Виж целия пост
# 6
Денди, не знам какво да кажа, мила!   Sad  Сигурно ли е, че пак е извънматочна или има шанс все още всичко да е наред? Дано нещата да се наредят, ще се моля!  Praynig Прегръщам те!  Hug
Виж целия пост
# 7
 Dendy, от сърце се моля за теб Praynig
Виж целия пост
# 8
 Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 9
Scarlet, доктора твърди, че я вижда в тръбата, тъй като има голям опит с извънматочни. Има специфични белези като пръстени  Shocked се виждали..... незнам. Сега като цяло днес ми е 6 ден закъснение с чхг 430, и празна матка, мисля си 4е има още шанс, но това са мои размишления, щом доктор Александров я вижда зна4и е там  Cry Направо сме смазани, не мога да ви опиша кошмарът който изживява семейството ми в този момент. Незнам и как да го сервирам на майка ми, тъй като преди по4ти месец погребахме брат ми и аз се надявах, 4е новината покрай бременноста ми ще е малка утеха. Но неееееее............  Cry А пък и даже не съм се надявала, 4е тоя месец е станало нещо след всичкият стрес който изживях покрай погребението.
Виж целия пост
# 10
Ох, Денди! Cry Като видях, че темата е твоята, всичко ми се преобърна! Cry
Дано не е прав лекаря, дано, Боже! Praynig Толкова много неща ти се стовариха на главата! Дано всичко най-сетне се нареди! Tired Прегръщам те! Hug

Дано това ти свърши работа:

Седмица от последната-------- Количество на
Менструация---------------------- hCG в mIU/ml
3 ------------------------------------- 5 - 50
4 ------------------------------------- 4 - 426
5 ------------------------------------- 19 - 7,340
6 ------------------------------------- 1,080 - 56,500
7 - 8 --------------------------------- 7,650 - 229,000
9 - 12 ------------------------------- 25,700 - 288,000
13 - 16 ----------------------------- 13,300 - 254,000
17 - 24 ----------------------------- 4,060 - 165,400
25 - 40 ----------------------------- 3,640 - 117,000
Виж целия пост
# 11
Ох,Денди,мила,моля се да не се окаже вярно. SadКаквото и да ти пишем сега ,лекарят най-точно преценява ситуацията,но всички сме с теб. Sad
ЧХГ-то мисля,че е добро.
При мен се имплантира доста късно,не мога да ти кажа на кой ден точно,но най-вероятно е била и късна овулация.Не всичко е загубено още .
Ще се молим непрекъснато.Кога си пак на преглед? Sad
Виж целия пост
# 12
 Hugох денди мила нямам какво да ти кажа само ще се моля Александров да греши Praynig
Виж целия пост
# 13
Болагодаря ви моми4ета, направо ме разплаквате с това топло отношение, като показвате 4е не ме забравяте. Уговорихме с док да си потърся метотрексат и в петък съм пак на преглед за да съм сигурна. До тогава ще направя още едно ЧХГ / незнам дали има смисъл в това/ . Значи април 2007 имам диагностична лапаро, юни 2007 лапаро за отстраняване на извънматочна и док е категоричен, 4е е добре да пробваме с метотрексата защото поредната операция незнам как ще ми се отрази.
Виж целия пост
# 14
Денди,непременно направи още едно ЧХГ Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия