Давате ли автомобила си на друг?

  • 2 725
  • 62

Анкета

Давате ли колата си на друг?

Опции:

* Гласуването приключено: нд, 20 яну 2008, 21:46

Ей това ми е въпросът! Аз не обичам да си давам колата и не я давам (изключвам съпружеското тяло  Mr. Green). Просто смятам, че това е скъпа вещ, а обикновено, когато вземеш нещо чуждо, то задължително се разваля. Не че иначе няма да му дойде времето... За лошото, което би могло да се случи, не искам и да си помисля даже. Не искам да се чувствам виновна.
Обаче, когато някой близък или приятел поиска колата, аз се чувствам виновна, защото не я давам.  Sad Само аз ли съм сбъркана или има и други като мен?
Виж целия пост
# 1
Моята не си я давам дори и на мъжо !Моя си е!
Виж целия пост
# 2
 Ами сигурно съм дебелокожа понеже не изпитвам никаква вина и хич не ме притеснява да отказвам да давам колата си на друг, независимо колко ми е близък.И не само колата не давам, ами и всякакви други неща, които са ценни за самата мен.
Виж целия пост
# 3
Разбира се, че я давам.
Виж целия пост
# 4
Не. И ще счета за супер нахално, ако някой я поиска. Но услуги с колата, когато аз шофирам съм правила  Peace
Съпругът ми я дава само на един негов приятел и то, когато той самият е закъсал за шофьор  Laughing а не че другият има нужда от колата му  Crazy И също кара колата само на този приятел, при подобна ситуация.
Виж целия пост
# 5
Давам я само при спешни случаи (според моята преценка).
Обаче, ако оставям детето при баба му и дядо му и тяхната кола е развалена, при всички случаи ще им оставя едната кола. Без да ми я искат, заради моето спокойствие.
Виж целия пост
# 6
Давам я на хора, които шофират добре.
Виж целия пост
# 7
Давам я на хора, на които вярвам!
Виж целия пост
# 8
Не, защо да я давам?
Ако я чукне или направи беля, нали на моята застраховка се пише.
Виж целия пост
# 9
Давам я не съм вещоман ,каквото е писано да стане ще стане.
Виж целия пост
# 10
Не мисля, че ламарините са особено скъпа вещ... много рядко са ми искали колата(винаги близки хора) не помня да съм отказала на някого!
Виж целия пост
# 11
Само на брат ми
Виж целия пост
# 12
Не я давам , освен на мъжа ми и на баща ми.
Виж целия пост
# 13
Само на бащата я давам и на един приятел.... Все пак не всеки може да кара лада, с автоматик е лесно, ама я запали ладата с тоя смукач в това време, я вкарай задна... къв е тоя 'геврек' бе?  Laughing
Виж целия пост
# 14
Да. Колата е просто средство за придвижване от точка А до точка В, има каско също така.
Отделно на повечето хора им е адски трудно да ми я искат - така че ако го правят - значи се налага.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия