Наближава 02.02

  • 2 809
  • 11
Predi 3god.na 2.02.2005g.jivota mi se preobarna na 360gradusa.V 36g.s.se ustanovi 4e beb4eto mi nqma tonove.Kogato izleznah ot kabineta imah 4ustvoto 4e sveta se srutva varhu glavata mi sas str6na sila.Otidoh v 2-ra gradska i tam rodih martvoto si bebe.I vsi4ko tova po vina na edna nekadarna doktorka koqto na poslednata konsultatziq mi kaza 4e vsi4ko e nared,a to  se rajda 1900 i varvi v razvitieto sas 4 sedmitzi nazad.Sega imam prekrasen sin na 1.9,no ne moga da spra da mislq za parvorodnata mi rojba,koqto dori ne mojah da vidq.Mnogo ama mnogo boliiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.

Преди 3 години на 02,02,2005г. живота ми се преобърна на 360 градуса. В 36г.с се установи, че бебчето ми няма тонове. Когато излезнах от кабинета имах чувството, че света се срутва върху главата ми със страшна сила. Отидох във 2-ра градска и  там родих мъртвото си бебе. И всичко това по вина на една некадърна докторка, която на последната консултация ми кажа, че всичко е наред, а то се ражда 1 900кг. и върви в развитието си с 4г.с назад. Сега имам прекрасен син на 1,9г. но немога да спра да мисля за първородната си рожба, която дори не можах да видя. Много ама много болиииии.
Виж целия пост
# 1
bo-30,  Hug едва ли ще го забравиш, но нагушкай синът си и му дай цялата си любов. Чрез него тя ще иде и при малкото ти бебче. Flowers Rose Flowers Rose

ПП: Пиши на кирилица!
Виж целия пост
# 2
bo-30,   Sad Съжалявам за преживянето от теб... никога не забравяме.... носим си кръста... носим си спомена, болката, страха...
отново нямам думи за лекарската грешка. Как е възможно да не забележи? Не съм доктор и не разбирам, ама все си мисля, че на ехограф, особено в такива големи месеци, трябва да разбере...
Виж целия пост
# 3
Bo 30,съжалявам...
Няма да забравиш, никога.Но бъди силна и нагушкай сина си,наистина така ще нагушкаш и загубеното тогава Hug.
Виж целия пост
# 4
bo-30 съжалявам много за загубата ти  Sad
Ти винаги ще мислиш за първородната си рожба и тя ще бъде винаги с теб Hug
Виж целия пост
# 5
Миличка, все едно моята история- 36 г.с., 1900 грама и никой до последно не  разбра, че бебето изостава... Знам,че колкото и деца да имам, живот и здраве, ТОЙ винаги ще си остане първородното ми дете, обичан от нас и никога няма да го забравим...
 Знам колко много боли...винаги ще има дати,които повече от всяка друга дата, трагично напомнят за тежките ни моменти...
  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 6
Съжалявам за тжоята загуба.И аз преди три години на 25 февруариродих сина си,които живя 10 дена в кувиоз .Никои не разбра от какво е по4инало датето,понеже било спряло развитие в 6-тия месец,а за последната сед. доктора ме гледа 2 пати
Виж целия пост
# 7
Миличка,прегръщам те силно Hug
Виж целия пост
# 8
bo-30,  Hug едва ли ще го забравиш, но нагушкай синът си и му дай цялата си любов. Чрез него тя ще иде и при малкото ти бебче. Flowers Rose Flowers Rose
Hug
Виж целия пост
# 9
моята история е почти саштата.аз родих на 16.02.2008.едва пради 6 дни и бебето ми почина.аз го родих живо,но е умряло след половин час.бях в 36г.с.,а то милото е било с 6-7 седмици назад.лошото е.че лекарите знаеха за това и ми казваха,че щяло да порасне.каква е била причината при теб за това забавяне,защото при мен не знаят още.наистина съжалявам за загубата ти.и плача заедно с теб.
Виж целия пост
# 10
slancice,  Hug Hug Hug

не е честно...
за малкото ангелче Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

Сигурно става въпрос за проблем с храненето, с плацентата, с пъпната връв. Неща, които много рядко, за жалост, гледат лекарите...особено когато се касае за "безпроблемна" бременност........
Виж целия пост
# 11
Pri4inata se okaza edna tapa bakteriq,koqto vseki 4ovek q ima v sebesi.Tq e 4revna bakteriq kazva se ESHERIHIQ KOLI.Ta tq neznaino kak e preminala prez vlagali6teto ot tam prez platzentata i ot tam pri bebo.I vsi4ko tova nqma6e da se slu4i ako moita lekarka,koqto mi vode6e bremennosta mi be6e vzimala redovno vlagali6ten sekret.Prosto iskam da q  #2gunfire
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия