къде има най-голям избор на Graco?

  • 464
  • 2
Здравейте момичета /и момчета/ Simple Smile
Моля ако имате инфо, кажете ми къде има най-голям избор на колички Graco?
Видях, че в он-лайн магазина "Кикиморско царство" има доста, но ми се ще "око да види, ръка да пипне" - така де, както си му и редът.
Мерси предварително Hug
Виж целия пост
# 1
Има ги в Пигис Хаус  Peace И аз съм хварълила око на Куатрото за второто бебе. Особено, след като ми потвърдиха от Пигиса, че може да се трансформира сенника и бебето да гледа към майката в началото  Peace Но за целта трябва да се вземе и портбебето, за да се оформи, като кош  Peace
Има ги и в Хиполенд.
От Пигиса ми казаха, че към края на месеца ще зареждат новите цветове за тази година  Peace В момента май нямат Куатро.
Виж целия пост
# 2
Има ги в Пигис Хаус  Peace И аз съм хварълила око на Куатрото за второто бебе. Особено, след като ми потвърдиха от Пигиса, че може да се трансформира сенника и бебето да гледа към майката в началото  Peace Но за целта трябва да се вземе и портбебето, за да се оформи, като кош  Peace
Има ги и в Хиполенд.
От Пигиса ми казаха, че към края на месеца ще зареждат новите цветове за тази година  Peace В момента май нямат Куатро.

Мерси за изчерпателния отговор.  Hug И аз съм се замислила за Куатрото, всички много ги хвалят, а и не на последно място съотношението качество-цена е без конкуренция в момента Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия