Кафяв цикъл или какво?

  • 3 312
  • 9
Може и да повтярам темата, но нямах много време да ги изчета всичките Sad.
Месец декември имах си нормален редовен цикъл(5 дни), след него направихме беля, която в този момент не е желана и пих Ескапел. От 09.01 обаче имам нещо като цикъл ( принципно ми идва м/у 07-10 всеки месец) на цвят бледо кафяво до светло розово, по 3-4 капки на ден. Лошото е, че продължава и до днес все още, правих вчера тест  нищо и вече се притеснявам, нямам никакви признаци, нито за цикъл, нито за бебе. Ако е бебе, то да е, но да спре това неразположение, за лекар нямам време - цял ден съм на работа и ако не спре - в събота е доктора. Някоя дама може ли да ме успокои или да ме посъветва нещо...  Cry
Виж целия пост
# 1
Ескапел понякога дава такива отклонения в цикъла.Би трябвало всичко да се нормализира скоро.И все пак отиди на лекар Peace
Виж целия пост
# 2
Сигурно е от хапчето, но най-добре се опитай да откраднеш малко време за себе си и да отидеш на лекар.
А относно хапчетата, знам за случай в който са имали неблагоприятни последствия. Е девойката е прекалявала с тях, но така или иначе не смятам, че са безвредни и безопасни. Всеки сам прави избор.
Пожелавам ти да се оправиш бързо  Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 3
Що във форума за искащи бебе реши да публикуваш ....
Хормонален дисбаланс е причината за течението ти. 
Виж целия пост
# 4
при мен така започнаха и двете бременности Hugуспех!!
Виж целия пост
# 5
Що във форума за искащи бебе реши да публикуваш ....
Хормонален дисбаланс е причината за течението ти. 

Защото аз си искам бебенеце, не съм казала, че не искам, момента ще е малко неподходящ и се притеснявам и ми е малко странно, не съм ималал такъв случай до сега, но както дойде.

при мен така започнаха и двете бременности Hugуспех!!

 Rolling Eyes малко съм главозамяана още, но каквото стане. Благодаря за подкрепата ти newsm10
Виж целия пост
# 6
Аз пък си мисля, че ако искаше бебе, нямаше да пиеш боклуци и пак щеше да си кажеш - каквото стане Mr. Green
Както и да е, Аркана е права, дано в крайна сметка стане това, което искаш
Виж целия пост
# 7
Здравей,
А, ако наистина искаш бебето, защо си пила лекарството? Не те осъждам, чудно ми е?! Thinking "момента ще е малко неподходящ", обикновенно, тази фраза се употребява от мъжете когато ги е страх. Извинявай но немога да те разбера.  Особенно след това което преживях.
Успех. Дано стане това което искаш  Hug
Виж целия пост
# 8
Направи си кръвен тест за бременност, подобен тип противозачатъчни могат да доведат до извънматочна, което не ти го пожелавам за нищо  на света. Дано не е такова  Praynig
Виж целия пост
# 9
Дано нещата се развият благоприятно за теб.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия