едно въпросче??????

  • 1 082
  • 16
здравейте мили мами,проблемът ми е че ми идва през 2 седмици #Cussing outпреди да родя(секцио)бях като часовник но сега  #Crazyима ли други като мен,и нормализира ли ви се цикъла?немога да отида на доктор сега няма кой да гледа малката чак другия месец ще дойде мама да ме отмени?
Виж целия пост
# 1
Доколкото помня от учебниците минимума е около21 дни.т.е. посещение при лекар е необходимо рано или късно.Сигурна ли си ,че са само 14 дни,а не 20-21?
Виж целия пост
# 2
да разбира се че съм сигурна за съжаление Sadняма как да сбъркам такова нещо.знам че трябва да ида на доктор но съм сама таткото работи от 7 до 9, 10 вечер и не мога да излеза
Виж целия пост
# 3
Съвсем спокойно можеш да отидеш на лекар с детето си, няма никава пречка за това.
Виж целия пост
# 4
На мен предния път ми подрани с една седмица, сега ми закъсня с един ден и аз бях като часовник преди секциото, но мисля че е нормално докато се нормализира. Ако продължава да е на 2 седмици се консултирай с гинеколога си.
Виж целия пост
# 5
имам приятелка със същия проблем след като отиди но лекар,което е задължително и при теб се оказа,че има проблем с щитовидната жлеза не се шашка това не значи ,че и ти си така аз
просто споделям
Виж целия пост
# 6
на мен ми дойде на 30.11 и на 20.12 не се притесних, след раждането на дъщеря ми пак беше така и след това започна да си ми идва на 28-30 дни. Но на 5.01 пак ми дойде, питах личната, каза че трябва да ме види гинеколог и да мипусне изследвания за хормони, само че децата се разболяха и не можах да отида. Сега не знам кога пак ще ми дойде. На кой ден е добре да се отиде на гинеколог, ако трябва да пуска изследвания за хормони, по принцип ходя веднага след като ми свърши.
Виж целия пост
# 7
Аз бих те посъветвала както една от мамите по-горе да отидеш макар и с детето на преглед,а да не чакаш.Много е начесто това,макар и хормоните още да не са се регулирали и да дават отклонения,следва да се изключат други проблеми
Виж целия пост
# 8
Съвсем спокойно можеш да отидеш на лекар с детето си, няма никава пречка за това.
ми мисля че времето не ми позволява да излеза с нея и като ида с нея какво ще я правя в кабинета все пак отивам на гинеколог не на лекции Embarassedнямам намерение да се оправдавам просто казах че в момента не мога  разбира се че ще отида на лекар но исках да попитам и вас
Виж целия пост
# 9
Стега да искаш- възможност можеш да намериш- с детето при лекаря, няма проблеми, дали ще е гинеколог, зъболекар, очен лекар и т.н. е все едно, че това е бебе на 2 месеца, до колкото виждам, за него е все едно дали ще спи в креватчето си в къщи или в кошницата в кабинета, има таксита, ако нямате още приспособление за пътуване на бебето в кола. Друг вариант- отпуск на съпруга. Трети вариант- почасова бавачка, съседка, роднина и т.н.
Виж целия пост
# 10
Вземи някоя приятелка с теб ако се притесняваш за бебето, докато ти си при гинеколога тя ще наглежда бебчето или влез просто с него в кабинета. Няма да си нито пьрвата, нито последната, а за малкото ще е едно разнообразие и всички ще му се радват  Laughing  Няма проблеми да се изведе бебето при всякакво време, стига само да няма мьгла. В Германия ги извеждат веднага като се родят при всякакви условия... ама ние сме си такива предпазливи...  Wink Казвам го само с добро, желая ти скорошно разрешаване на проблема..  Peace
Виж целия пост
# 11
Гледам, че си родила много скоро - нормално е още цикълът ти да не се е урегулирал. Но, едно посещение при гинеколог не е излишно. Както са ти казали, нищо не ти пречи да вземеш и бебето със себе си.
Виж целия пост
# 12
Гледам, че си родила много скоро - нормално е още цикълът ти да не се е урегулирал. Но, едно посещение при гинеколог не е излишно. Както са ти казали, нищо не ти пречи да вземеш и бебето със себе си.
И аз същото щях да пиша. При мен след първото раждане първите 2-3 цикъла не бяха редовни, после пак си бях като по часовник. Аз също няма на кого да оставя бебока и май ще ходя с него на преглед, че вече много време отлагам.
Виж целия пост
# 13
и на мен ми подрани,но не му отдадох значение.
като ходите на консултация-отиди и на АГ Peace
Виж целия пост
# 14
Имах подобен проблем(няма да се впускам в подробности),оказа се че беше на нервна почва.Регулирам си цикъла с противозачатъчни,но това е след като се консултирах с много ама много генеколози #Crazy.Така че грабвай бебка и върви на доктор.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия