С арабско кафе и фурми-при нас на приказка седни!

  • 21 710
  • 291
 
                                              
                                                                  
Заповядайте в нашата арабска приказна темичка !Тук сме се събрали на сладка раздумка мами женени в арабски страни и много техни приятелки от България и света ! Заповядайте при нас , настанявайте се и добре дошли! Разкажете ни за себе си , за семействата си , за ежедневието си ! Нека празнуваме празниците си заедно ! Нека бъдем  едно голямо и задружно семейство !
                                          

Виж целия пост
# 1
не се вижда, поне не аз! запис и с кеф4е да си я изпишем!
Виж целия пост
# 2
Help,help!
Не мога да сложа старите теми,защото на знам как се дава дума или номер-линк Embarassed
Някой да ме освети,а може и да ги направи вместо мен Tired
Виж целия пост
# 3
Бравос, Лили. А за това, че не можеш да постваш линковете - все ще се появи някоя по-запозната мама да каже как става.
Нафасима, и на мен Мирослав ми е фаворит, но мисля, че няма да спечели, ясно е защо. А ми е фаворит защото танцува чудесно, с чувство някак си и защото е амбициозно момчето.
Виж целия пост
# 4
Лилийке,браво Peace .....от'' холивудското'' кафе ще пием значи ,забелязах аз Sunglasses

за старите теми да помагат другите,аз идея си нямам.
Виж целия пост
# 5
И аз да се разпиша в теми4ката Hug
Лилия аз съм в грешка  обърках се със Слав4о  Embarassed,то4но така се казва и дове4ера ще се изпотрепим с мъжо кои какво да гледа  Whistling
А кога дават "танцуваи с мен " в Бг?На същия принцип като "so you think....." ли е?

Времето се оправи ве4е.Въздухът е толкова 4ист и свеж,хубаво се разходих с мале4ка Heart Eyes
Направих милинки,втасаха,ще ги залея и опека,за резултата ще споделя като ги "апнем" Laughing

Не съм фенка на френската кухня,но се 4удя,дали останалите хапват такива големи коли4ества като нас Бг newsm78

Деси 4естит рожден ден на баща ти  bouquet  bouquet да е жив и здрав още дълги години Simple Smile
Дуа доволна ли си от ливанското у4илище в София?

Манел как ли е в Сирия Confused

Тези трици задължителни ли са?


Виж целия пост
# 6

Старите теми :
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13   14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43 44 45 46 47
48
Виж целия пост
# 7
Да ни е честита новата тема!

Момичета благодаря ви за милите думи!

Лили, и аз се надявам да вземе косата на баща си, щото мойта е права като клечка. За момиче става, но предпочитам къдравко момченце. Име измислихме, но ще го споделя по-нататък.

Деси, да е жив и здрав татко ти и още много години да е сред вас. newsm59.

Кате, прави му на момчето салати от прясно зеле, помага.

Емиратките, приятно плуване. То на вас сигурно не ви е смешно, но оттук изглежда забавно. Laughing

Като стана въпрос за готвене- аз съм фен на всякакви кухни. Обичам да опитвам различни неща. Обичам да готвя, защото обичам да ям Mr. Green
Мъж ми и той е същия, не се дърпа от експерименти.
Но най си харесвам средиземноморската кухня- зеленчуци, зехтин, риба, риган, мащерка, босилек...туй са ми любимите неща.

Аз днес се поуморих, отделно ми източиха 1 кило кръв, добре че резултатите са добри.

Лека вечер! До после.

Виж целия пост
# 8
 Щастлив и дълъг живот за бащата на Деси!  bouquet

Миленке ,моите ги вчесвам само в банята когато ги намажа с балсам,иначе рискувам косата им да стигне до тавана hahaha....с голямата няма проблем ,търпи (тя си е и добричка по принцип), малката се дърпа понякога но и давам нещо да се заиграе и така успявам .

Ани,срока на органик козметиката незнам ...предполагам подобен като на другите,моите кремове са от 2007,пише че са до края на 2009 ,възможно е и да са с по малка трайност ,но все пак 2 год.за един кремби трябвало да сме го излапали... Simple Smile

(добре че Ватикана-това не е  реалното християнство,били са просто една мафиотска религия....както и да е,няма значение Wink )

 
Виж целия пост
# 9
Добър вечер и от мен!!
Да се рзапиша и аз в новата темичка, че не се знае пак кога  Sunglasses

Лили, мерси за новата темичка и за кафенцето тип открийте ме къде съм?  Joy

Тони, и аз ти видях снимките и ми стана едно такова носталгично от спомените, които нахлуха в главата ми, е и се посмях пак като се сетих за изпуснатия полет, но нали сме шматки се уляхме в приказки тогава Joy Joy
Важното е сега да се пазиш много и дано се радвате на малкото човече живи-здрави!!!
Я ми подсушни именцето, че ми стана любопитно  Flutter
 Praynig Peace за резултатите!!!

Деси, честито на татко ти!!!
Много здраве и само хубави неща!!!

Лека вечер за сега, ще се навъртам тук до като мъжо се завърне  Hug
Виж целия пост
# 10
Браво dtti  bouquet

И в БГ ли гледате танци?Вижте това и сравнете:той е птица;тя е цвете!Мноооого ми хареса!Китайчето е невероятен!
http://www.youtube.com/watch?v=0wz_jEQPY2U&feature=related

Милена-може ли рецептата,аз съм правили милинки много отдавна,даже не им помня вкуса.

По-късно ще напиша тази за макароните Wink
Виж целия пост
# 11
Здравейте!  Flutter

Лили чудесно заглавие и чудесна визия на новата ни тема си придала.  Heart Eyes
А това с линковете и аз незнам как става, но в най-скоро време и в турската тема ще ми се наложи, та затова в най-скоро време трябва да се науча и аз.
А ментата действа успокояващо за болки в стомаха. Аз често имам такива проблеми и вкъщи винаги имам чай от мента. Simple Smile

Ясмин и аз видях снимките ти. Много си симпатична.  Heart Eyes Лека бременност!   bouquet

Деси да е жив и здрав баща ти и още толкова години живот му даде Аллах, иншаАлла!   bouquet

Кате за грим разгледай този сайт: www.kozmetikata.com или както ти е казала Лили, ако не обичаш да се гримирваш мн мн, достатъчно е да сложиш само спирала и някакво течно червило-блясък.  Hug



Виж целия пост
# 12



Лили Фурмите ги пуснах вместо теб  bouquet

Тя много хубава тая диетка фурми и кафе и форумите на бж мама  Joy

Честито на всички   bouquet
Жасмин  браво и много се радвам на добрите резултати   bouquet

Деси  ,и на теб поздравления за минусчето До седмица ще се зъкръгли на две  bowuu

Другарче  приятна работа на теб и на Любчето


Муцка много поздрави на Приятелката ни и на дечицата

Марси  това дето ти писах са набързо  народни средства  но опитай с някоя помада от аптеката  Hug

Лили   ти си била голяма домакиня бе  И от Осама ли поглеждаш  Laughing

Миленче  честито ти разходка Сигурно едва издържа в къщи  Party

Мухсина  като се доби с пътечка да не ни забрави нас  Hug

Принцеске   добре си прекарваш с приятелки  Peace

Веси ,успех на изпитите  Peace

Амалче   браво на теб   bouquet

Кате   и на теб Честити токчета  И с грима ще се справиш  Peace

Хайде на всички приятен ден

Виж целия пост
# 13
Виж целия пост
# 14

''Понякога седя и си мисля,а понякога просто си седя'' -ЛЮБИТУ...това  като го видя и винаги се смея ..Joy(явно ми е  много познато и на мен това състояние)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия