Коя педиатърка да избера ?( поликлиника в Младост 3)

  • 967
  • 11
Моля ви за препоръка , коя е най добрата педиатърка в поликлиниката на Младост 3 ? newsm78
Виж целия пост
# 1
Малкия ми е при д-р Цокова  Peace доволни сме  Peace


п.п.ако решиш пиши ми на ЛС ще ти дам телефона и  Peace
Виж целия пост
# 2
Моя калпазанин е при Стефка Пеева и съм доволна засега от нея, не само за хлапето, но и за мен.Добри отзиви от мамите в градинките съм чувала и за Ранева.Успех в избора!!! newsm10
Виж целия пост
# 3
Ранева е класика, но твърде претоварена лекарка и предвид колко често боледуват децата в началото, по-добре си избери доктор, при който няма да си късаш нервите заради 300 души пред кабинета.
Ние сме при Катя Иванова - доволна съм от жената, много добър диагностик, не бърза с антибиотици, педиатър си е и ако си откровена с нея за това как възнамеряваш да си гледаш детето, няма да имаш проблеми.
Виж целия пост
# 4
Моля ви за препоръка , коя е най добрата педиатърка в поликлиниката на Младост 3 ? newsm78


за мен е д-р Азади  Peace
Виж целия пост
# 5
Ние сме при Ивайло Тодоров,готин е.Много се радва на децата,подкрепя късното захранване.За болести обаче немога да кажа,слава Богу все още не сме го търсили по сериозни поводи Praynig
Виж целия пост
# 6
Дъщеря ми беше при Ранева и все още щеше да е, ако не се бяхме преместили. Много добър лекар е, наистина не бърза с антибиотици, много е наблюдателна, добра е и закачлива с децата, за 7 години не е поставила грешна диагноза или пък е притупала работата.
Единствения недостатък е - адски е претоварена.
Виж целия пост
# 7

Сестра ми води децата си при нея и е страшно доволна.
Виж целия пост
# 8
Зная, че Ранева и класика.
Азади също, но не е по ЗК.
Ние сме при Ясен Иванов.
Съпругата му е Катя Иванова (по-нагоре са я споменали) и са в един и същи кабинет.
Общо взето съм доволна, винаги си вдига телефона и е обстоятелствен.
Не си пести направленията, на нас ни прави на няколко пъти извънредни такива и ни праща на два пъти в Токуда.
Не е фен на антибиотиците.
Обаче и той съветва да се дохранва с АМ, не чака чак до 6-тия месец със захранването. Но пък в това отношение не е необходимо да го слушаш на 100%.
Виж целия пост
# 9
Благодаря ви много момичета !!!
Виж целия пост
# 10
Моля ви за препоръка , коя е най добрата педиатърка в поликлиниката на Младост 3 ? newsm78


за мен е д-р Азади  Peace


Азади е номер едно - принцип е по-традиционалист в лечението, избягва антибиотици (само ако не е крайно наложително) и винаги обяснява и отоговаря на въпросите, които съм задавала.
Виж целия пост
# 11
И ние сме при Катя Иванова и сме доволни, макар че сме още в самото начало. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия