До мамите ходили на ФМ при д-р Марков - София

  • 6 567
  • 28
# 15
Има кабинет на ул. Алеко Константинов 17 А (улицата е пряка  на Оборище), телефонът му е 0899 130550
Виж целия пост
# 16
Момичета, понеже и аз съм се насочила към Д-р Марков, можете ли да ми кажете къде е по-добре да се отиде- във Фемина или в неговия кабинет на А. Константинов? Къде е по-добър апарата? Аз съм ходила във Фемина преди 2 години и знам че беше топ, ама да не сега Марков да е направил нещо още по-хубаво?
Мерси Grinning

ПС. Упс, току що разбрах че не работи вече във Фемина. Ясно  Wink
Виж целия пост
# 17
Марков вече не работи във Фемина, а само в частния си кабинет.Техниката там е много добра или поне така изглежда. Peace
Виж целия пост
# 18
Шегуваш ли се? Той вижда дефекти по органите на бебчетата и ги изчислява до милиметър, та няма да види цял пенис?  Laughing
Видя пола и при нас, разбира се, и много по - важното е, че видя дефект в бъбреците на бебо и бяхме напълно подготвени да реагираме адекватно след раждането. За което ще му бъда признателна цял живот!
Виж целия пост
# 19
Сърдечно ви благодаря момичета за отговорите. Напълно ме убедихте, че грешка не може да има и със сигурност ще ви докладвам след 2 месеца. А трябва ли да се ходи и на втора ФМ, при положение, че първият път ни каза, че всичко е ОК и според него няма смисъл? Защото някои мами ходят и в периода 28-32 г.с.
Виж целия пост
# 20
Мисля че в 28 г.с се откриват някакви малоформации на мозъка. Според мен обаче е излишно да ходиш пак.
Виж целия пост
# 21
Щом ти е казал, че няма нужда да ходиш повече, можеш да му се довериш. Явно наистина всичко си е наред с твоя бебо!
Виж целия пост
# 22
Бях в 13 седмица когато ходих при д-р.Марков и ми каза че е момиче.Беше прав.Но повръщах много и тои ми изписа ''квамател'' с ''деган''-венозно,и като казах на лекара който ми водеше консултацията(които е много добар специалист),а и се консултирах с още един лекар разбрах че ''кваматела'' не е подходящ за бременни.
Виж целия пост
# 23
Комбинацията "Деган" и "Квамател" венозно и система ме е спасявала при тежко повръщане точно като бременна и ме е вдигала на крака, между другото ми е предписвано от друг лекар. Сега пак ми се налага да пия тези лекарства понякога. Обезводняването на организма също не е добро за плода  Peace.  Не е хубаво да се взимат лекарства, но щом се налага  Tired.
Milenni, щом ти е казал, че няма нужда да ходиш пак, сигурно е огледал всичко, което е искал и е трябвало.  Peace На мен ми го каза също след последната ФМ (аз правих 3 ФМ, но по по-особени причини исках да съм сигурна, че всичко е наред).
Виж целия пост
# 24
някой може ли да каже колко време предварително трябва да си запиша час и каква е цената на прегледа /ФМ при Марков/?
Виж целия пост
# 25
Записването на час - около месец предварително. ФМ струва 60 лв. без запис на диск. Ако искаш запис е повече - не съм сигурна 70 или 80.
Виж целия пост
# 26
благодаря за отговора   bouquet
Виж целия пост
# 27
сега като влязох в сайта видях, че има двама лекари с тази фамилия. За кого става въпрос?
Виж целия пост
# 28
За д-р Димитър Марков, кабинета му е на ул. Ал. Константинов 17, вх. А
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия