Ясли в Пловдив

  • 2 238
  • 27
Здравейте мами!Аз съм от Пловдив и живея в жкТракия.От другия понеделник детето ми тръгва в ясла Слънчев рай.Има ли някой който е доволен от тази ясла и в коя група е детето му,защото толкова лоши отзиви получих,че вече се чудя какво да правя?
Виж целия пост
# 1
Не се чуди Peaceто май и така да е ,нямаш избор,нали вече е прието детето Simple Smile
На приказки нямай много вяра,хора всякакви,на повечето не може да се угоди...
Предстои ви адаптиране към нова среда!Всяко начало е трудно,но е важно да започнете с добри впечатления,лошите винаги ги има,все пак други хора ще гледат децата...Бъдете здрави!!! Peace
Виж целия пост
# 2
Аз съм много доволна
От първа група
Адърска и Малинова са с призвание да правят това нещо
От всичко съм доволна, чистота и тн т
Имаше в началото една неориентирана сестра Сиракова, която замина за Англия, после си беше идеално.
 
Виж целия пост
# 3
Здравей Каспър PeaceПо желание ли ви записаха в първа група или така се случи?Аз смятам да помоля директорката да ни запише в първа група но незнам дали ще ни огрее newsm78
Виж целия пост
# 4
Да, по мое желание и настояване
Но след рекламата, която съм им направила, не знам напливът може да е много голям  Simple Smile
Пробвай Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Сьс сигурност откажи ,ако ти предложат 2 ра група. Аз водих детето си там точно 5 дни,
Виж целия пост
# 6
Благодаря Кремена,обаче каква друга алтернатива имам?Вие в къщи ли сте или си даде детето другаде и къде?
Виж целия пост
# 7
Не сме вкъщи,на ясли сме- в тези до Каменица.
Виж целия пост
# 8
Връщам темата понеже виждам, че има мама с детенце в ясла Каменица. Какво значение е дали е първа или втора група?  newsm78 Хич не съм наясно. А отзивите ви за тази ясла какви са? Още не сме приети, но да се информирам. Благодаря за отговорите предварително!   bouquet
Виж целия пост
# 9
Връщам темата понеже виждам, че има мама с детенце в ясла Каменица. Какво значение е дали е първа или втора група?  newsm78 Хич не съм наясно. А отзивите ви за тази ясла какви са? Още не сме приети, но да се информирам. Благодаря за отговорите предварително!   bouquet

Ясла Каменица или тези ДО Каменица (ясли 19)?
Виж целия пост
# 10
И ясла Каменица ли има? Знам за детска градина Каменица. За ясла 19 ми е въпросчето.
Виж целия пост
# 11
Няма никакво значение каква група сте -1 или втора. Това не са вьзрастови групи. Ние сме втора група и сьм много доволна от персонала.Новите деца ги разпределят равномерно по групите. На още 2 сьфорумки децата са в тази ясла и сьщо са много доволни.
Виж целия пост
# 12
Отзиви за Слънчев рай-Тракия и по-конкретно за 4-та група?
Всъщност всякакво инфо относно яслата ще ми бъде полезно.
Мерси предварително!
Виж целия пост
# 13
Побутвам темата с надежда да получа все пак отговор  Simple Smile
Виж целия пост
# 14
И аз да попитам за "Слънчев рай" как успяхте да запишете децата си? С моята приятелка няколко дни подред ходим да търсим директорката и всеки път я няма. Какви документи трябва да се представят и изобщо дали ще може да се запишем? Иначе лично познавам Адърска, но не ми се иска да занимавам жената с тези неща. Ще се опитам да се справя сама. Адърска е много свястен човек, майка е на моя приятелка и от доста години я познавам. Тя самата е баба на три внучета момиченца и е много нежна и грижовна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия