Не мога да си намеря място от яд..,помагайте...

  • 3 015
  • 28
Свърших голяяяяяяяяяма простотия.
Значи реших аз да си прехвърля снимките по папките за да стане малко по-подредено в ПСто,защото бяха записани коя където сваря... Embarassed
И ми излиза един надпис,че снимка със същия номер/адрес/име или нещо такова беше,вече съществува..
Дали искам да я презапиша?
И аз със целия си акъл казвам "да за всички" #Cussing out
И сега ровя и търся-около 30-40 снимки поне ми ги няма-изтрити.
Има ли някакъв начин да си ги възстановя обратно?
Програма,която връща изтритите файлове или рестор пойнт ако направя дали ще свърши работа?
Дайте идеи,че много ме е яд Cry
Виж целия пост
# 1
Погледни първо в кошчето.
Виж целия пост
# 2
Лошо не вярвам да има начин Sadи аз съм го правила.......този надпис като се появи-променяй нещо от името на снимката ...буква,цифра .........Понякога моите отиваха в коша(но вярвам си проверила)ще попитам сина ми и ако има идея ще пиша
Виж целия пост
# 3
Май няма начин. Припокриват се, така да се каже.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Попитах Sadняма начин на 99 процента- за изтрити или заменени файлове(както е в случая)за настройки да ,но за това не Sad
Виж целия пост
# 5
И аз съм го правила това нещо и много ме беше яд ,защото бяха снимки от чужбина.
Отсега нататък винаги си именувам снимките ,всяка трябва да е с различно име или символ,да не ти се повтаря с друга.
Виж целия пост
# 6


Нищо де, вие сте млади, ще се снимате още много пъти.
Сега отиди във Всичко което бихте искали да знаете за мъжете (но ви е срам да попитате) 
и попитай мъжете, защо не подреждат. И аз ще отида там, и ще ти отговоря.
Виж целия пост
# 7
Пий една студена вода. Нищо повече не можеш да направиш. Едните снимки от едната папка са припокрили (записали са се върху) другите снимки от другата папка защото са били с едни и същи имена.
Ама той Уиндоуса колкото и да е прост пита когато срещне файлове с еднакви имена какво да ги прави. Четете внимателно съобщенията които ви показва компютъра - те не са ей така между другото.
И другия път всяка снимка с различно име да нямаш този проблем.
Виж целия пост
# 8
Ами...,знам аз,че трябва да се чете,ама Embarassedпусто бързане..
И нали съм много подредена и от апарата веднага съм ги изтрила,нищо,че има памет за още сумати...
Още не съм си признала,ама половината снимки на любимия от формулата в Истанбул това лято са сред безвъзвратно загубените Embarassed
Явно ще пия една вода,ама с много лед Wink,че от чиста няма да ми мине Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Не е вярно, че не може. Може! Има програма, която възстановява изтрити файлове. Преди време прехвърлихме снимките от фотоапарата на компютъра и ги изтрихме от картата на апарата. Но нещо стана и затрихме снимките и от компютъра. Вече не помня какво точно стана. Но на картата на фотоапарата не бяхме правили повече снимки. Изнамерихме програма, която възстановява изтрити файлове и снимките се появиха отново на картата на апарата. Има някаква такава опция точно за такива случаи. Но само ако не си записал нещо друго отгоре, тогава вече със сигурност се изтрива цялата информация. Предполагам същото може да се направи и със "изтрити" файлове на компютъра. Дано да може.

П.С. Абсолютно не помня, обаче как се казваше програмата, но мъжа ми я изрови от някакъв сайт, платена програма, но съответно хакната, така че я използвахме без проблем  Peace
Виж целия пост
# 10
Бубо, тя казва, че снимките са се припокрили. Уиндоуса пита да "запише" ли файловете върху старите и тя е кликнала върху yes. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
Тъй направих,да Embarassed
А с апарата после също съм щракала,трила и т.н.
Те са снимки от лятото...
Просто имаше още място за около 700 снимки и кой ме би по главата да ги трия веднага ooooh!
Затова ме е яд.
Единствено си мислех за този рестор пойнт,защото преди време мъжа ми беше затрил нещо и върна компютъра/незнам как да го обясня по-ясно/със седмица назад и нещото изскочи..
Обаче как и какво беше? Thinking
Виж целия пост
# 12
Има такава програма която въстановява снимки,ако не си намерила на4ин пиши ще дам инфо.
Виж целия пост
# 13
Тъй направих,да Embarassed
А с апарата после също съм щракала,трила и т.н.
Те са снимки от лятото...
Просто имаше още място за около 700 снимки и кой ме би по главата да ги трия веднага ooooh!
Затова ме е яд.
Единствено си мислех за този рестор пойнт,защото преди време мъжа ми беше затрил нещо и върна компютъра/незнам как да го обясня по-ясно/със седмица назад и нещото изскочи..
Обаче как и какво беше? Thinking
Рстора е за настройките,програмите за възтановка са за изтрити файлове Но само ако имаш такава предварително........относно ПРЕПОКРИТИТЕ нищо Sad
Виж целия пост
# 14
Някой чувал ли е за "връщане до точка"?
Доколкото съм чувала - компютъра се връща до
същото състояние, в което е бил примерно на 13.01.2008 г. в 13:00 ч.
(ти избираш ден и час).
Надявам се някой да ти помогне, за съжаление аз не мога
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия