Всички Казанлъшки мами,на раздумка тук събрани

  • 11 868
  • 283





   

   















































АЛБУМИ[/color][/b]

МАМИ И ТАТКОВЦИ

НАШИТЕ ДЕЦА

СРЕЩИ С ДЕЦАТА

Среща -14.12.2007

Среща - 11.01.2008

ДОБАВЯНЕ НА НОВИ СНИМКИ:http://www.snimka.bg/
ПОТРЕБИТЕЛ:veselkazanlak
ПАРОЛА:питайте в темата или на ЛС


НАШИТЕ ТЕМИ
Казанлък

Казанлък-2

Казанлък обичаме,все към него тичаме!


ЗАГЛАВИЯ ЗА СЛЕДВАЩИ ТЕМИ:НЯМА ! Никой нищо не предлага! Grinning



ЯНУАРИ
pepsito на Павел
ФЕВРУАРИ
Виктор на Rufinka
  Горска Фея на Дариа
Виктор на Rufinka
Дарина на Terre
  Нели на mile vale
МАРТ
  Дариа на Горска Фея

Слънчицето на mystic
Илина на inka2005
АПРИЛ
Чакаме бебетата на milisa и Tikvichka
МАЙ
Калоян на Daniele

Доди на pumba
Ники на angel smile

ЮНИ
Чакаме бебетo на Offioly
Марти на loli4ka
Мая на maiaa

ЮЛИ
Филип на yanac
Павел на pipi

Людмил на kris79
Мишо на mama na mi6o
Андреа на mile vale

АВГУСТ

СЕПТЕМВРИ
Чакаме бебетo на Zajka
Дария на cazo
Сисо на Беа
Вяра на Lalova
ОКТОМВРИ
yanac на Филип
Мария на Angeliha

НОЕМВРИ
Полина на fever mimi
Йохана на saby
ДЕКЕМВРИ
Ники на zajka

За оплаквания,забележки,препоръки и предложения,моля ,пишете ми на ЛС!
Виж целия пост
# 1
А браво , браво.  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Браво, браво  Laughing. Абе има малко разминаване в дните на лентичката на дребосъците, опитах се да ги оправя ама не можах  Embarassed. Е, то е няколко дена само ама ако може yanac да го оправи.....много ще съм благодарна  Hug   bouquet
То е останало така от предната тема, ама не съм го забелязала. Сори за капризите  Blush
Виж целия пост
# 3
Има неща дето са за оправяне,има хора за добавяне,има неща за махане...,но Феята ме пришпори. Joy
Виж целия пост
# 4
Ууууууу, калпазанки!!! То човек да не мръдне за малко от града и вече... нова тема... Ами ха бравос!!!  Joy

offioly,   Hug Добре дошла! Така се радвам, че се увеличихме с още една бременна! Ами така де, на останалите децата вече припкат, скачат, сами си играят, а аз с кого да си бутам количката лятото  newsm78 Че и terre се позагуби тнапоследък -дано като излезе в майчинство да е по-редовна...
А иначе аз съм от Пловдив, но ми се "усмихна щастието" да поживея 3 години в Разград, та може да си намерим общи познати там  Simple Smile Иначе от 2 години че и половина отгоре се застопорих в Казанлък.

yanac, ти сега си учи там за изпита, че после да не излезем ние виновни, че заради едната тема са те скъсали. После ще я оправяш!
Виж целия пост
# 5
Яна,  bouquet
Запис
Виж целия пост
# 6
Ама съм много загубена значи,чакай да се самоцитирам :опитах се да ги оправя ама не можах    Joy Смях. смяяяяях.
Виж целия пост
# 7
Аз пак съм тук... Доста съм редовна по форумите, трябва да знаете, някой път чак се оливам  Crazy
Ами онзи ден в едно от килата (май VIP-а му казват) имаше чуден поларен комплект за бебе - гащеризон, две жилетки, много красиви, обаче на мойто през лятото за какво му е... Ако знаех за инициативата за дома в Бузовград, щях да го взема, язък. Там децата колко са големи?
Ми това засега; запис, да следя.
Видях че една от срещите ви е била в Бузуковото кафене... ми то баш срещу вкъщи (новото вкъщи)  Mr. Green хехех, много съм доволна, ама като приключи цялата дандания по банките - тогава ще почерпя!
Поздрави

ПП: Ма много са ви хубави дечицата пу-пу-пу... Simple Smile

Ще пусна някоя снимка!... следобед, че сега закъснявам
Виж целия пост
# 8
Аз пак съм тук... Доста съм редовна по форумите, трябва да знаете, някой път чак се оливам  Crazy


  Heart Eyes Аз съм те срещала из форума. hahaha И когато видях,че  се местите в Казанлък,много се зарадвах. newsm44 Чакаме ви! Hug


Ами онзи ден в едно от килата (май VIP-а му казват) имаше чуден поларен комплект за бебе - гащеризон, две жилетки, много красиви, обаче на мойто през лятото за какво му е... Ако знаех за инициативата за дома в Бузовград, щях да го взема, язък. Там децата колко са големи?


Домът е за деца от 0 до 3 години.
Виж целия пост
# 9

  Heart Eyes Аз съм те срещала из форума. hahaha И когато видях,че  се местите в Казанлък,много се зарадвах. newsm44 Чакаме ви! Hug

Сега се засрамих вече  Embarassed  Аз обикновено се заяждам по разните теми, и кой знае какво съм изтърсила...  Crazy
До скоро!

ПП: Качих снимки, обаче не знаех в кой албум да ги сложа... аз нито си имам дете, нито съм била на срещи... Confused та отворих нов албум за мами и татковци, ако сметнете за ненужно, пратете снимките в някой друг албум! Simple Smile
Виж целия пост
# 10
честита ни нова темичка,момичета!
yanac ,поздравления,чудесно си се справила   bouquet!
offioly ,разгледах ти снимките,изглеждате много щастливи,а и бременноста ти отива много Grinning.А твоят мъж не ми е познат,то аз кой ли познавам вече,от толкова време ме няма там Sad.А иначе сте си купили къщичка баш на центъра,голям късмет сте извадили.
Значи тук вече има мами от София,Пловдив,Разград,Бургас(дано да не пропускам някой),което означава,че Казанлък не е толкова лош град Wink.
Виж целия пост
# 11
... аз нито си имам дете, нито съм била на срещи... Confused

Аууу, защо така приказваш.... Как така нямаш дете, ами онова дето ти шавърка из корема какво е, маймунче? Я виж в албума нашите деца - цели две снимки съм качила на моята беборана.  А за срещите - да се надяваме, че при следващата и теб ще те има на снимките  Hug
Виж целия пост
# 12
hehehe, imam predvid, che sebe si nemoga da iztiposam sred detskite snimki  Joy
A na tova deto go 4akam ve4e da po4ne da podritva, 6te ka4a v nai-skoro vreme!!!
(prostete za latinicata, na rabota nqma kirilica Sad )
Виж целия пост
# 13
Здравей offioly ,
Май само аз не съм ти казала "Добре дошла".
Браво на yanac за новата тема.
Аз май няма с какво да се похваля напоследък.
За кога мислите да се организира "посещение" в дома?
Аз по принцип бих си предложила услугите за транспорт с кола,но от Коледа моята се повреди много сериозно и още не е готова. #Cussing outТака ,че единственото което ми остава е да дам нещичко на някого....но на кого?
Виж целия пост
# 14
Здравейте момичета. Може ли да се присъединя към вас? Сега намирам този форум и бързам да ви пиша.Ама така се зарадвах че има тема за Казанлъшките мами.  smile3501
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия