Светло-кафява боя за коса

  • 4 506
  • 8
Здравейте. Ще ми препоръчате ли някоя марка боя за коса, която да има светлокафяви тонове и да не се отмива бързо. Аз съм с израсли 15 см корени (тъмно-кестенява), по-надолу е по-светло кестеняво с червеникави оттенъци, а най-долу е почти черна. Та мисълта ми е такава да е боята, че да не ми се покаже червеникавото отдолу след второто измиване и цветът ня цялата коса да е е еднакъв, а не долу тъмна, горе-светла или обратно.
Благодаря ви предварително.
Виж целия пост
# 1
Съветвам те да посетиш фризъорски салон. Там най-добре знаят как да те направят
Виж целия пост
# 2
без някакво изсветляване на корените  и малко в краищата не мисля че ще се получи нещо още повече при домашни условия рискуваш да заприличаш на зле поддържан китеник не е трябвало да чакаш да ти израснат корените толкова много
Виж целия пост
# 3
Опитвала съм достатъчно пъти и в нито един случай не съм намерила боя, която да направи равномерно оцветена коса с три различни цвята. Ако искаш и ти опитвай, но се приготви за неприятни последствия  Peace
Виж целия пост
# 4
Пробваи с проф.боя за коса Maiandra,но вземи по-висок процент окислител;малко по-нагоре има тема за нея.
Виж целия пост
# 5
Най-добре отиди на фризъор,на бълг.пазар има много проф.бои,но едва ли ще успеят да ти уеднаквят цвета на косата.При всички положения след 2-3 отмивания ще ти избият старите цветове... Sick Допитай се до професионалист,за да няма после  smile3511
Виж целия пост
# 6
И моето мнение да идеш на фризьор!  Peace
Сама няма да можеш да се справиш със тези 3 цвята...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Благодаря за отговорите.
Тези дни смятам да отрежа най-долния пласт, който е черен и ще ми останат само другите 2 цвята. По принцип си бях оставила косата да расте, защото се опитвах да си върна естествения цвят, но не ми харесва като е толкова многоцветна и затова исках да я уеднаквя и да е по-светъл цвят, но в никакъв случай руса.
Виж целия пост
# 8
Задължително  на фризьор.  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия