Грандоман.

  • 4 970
  • 49
Срещате ли такива хора, къде най - често, какво мислите за тях?
На мен не са ми приятни, некомфортно се чувствам от тях.
Виж целия пост
# 1
Виждала съм много приятни грандомани. Които като ти заговорят, чак се пренасяш в тяхната приказка, с дворци и самолети.  Grinning Гъделичкаво е. Да не дава Господ да ти е в къщата обаче......
Виж целия пост
# 2
Мразя ги тия хора, майка ми е такава. Само че, всички изисквания отправя към околните, не към нея, ако може тя само да е на върха, но друг да я сложи там. Абе много се ядосвам, като подхвана тази тема.  Confused
Виж целия пост
# 3
Харесвам грандомани.
Виж целия пост
# 4
Има хора, които мечтаят на едро. И действат на едро. За тях ли говорим? Приятни са ми.
Виж целия пост
# 5
Ами не, но съм срещала много, които са се взели на сериозно  hahaha
Виж целия пост
# 6
но съм срещала много, които са се взели на сериозно  hahaha
То за това хич не се иска да си грандоман  Grinning
Виж целия пост
# 7
Аз съм лилипут...И като размери и като светоусещане...
Не ме дразнят,защото се движим в различна надморска височина и рядко се засичаме.Стъпвам здраво по земята и към облаците почти не поглеждам...
Виж целия пост
# 8
Грандоман за мен е лоша характеристика.
Познавам такива хора и са ми смешни.
А имах едно гадже - грандоман. Не само, че мечтаеше, но и много лъжеше, в стремежа си хората да ахнат...
Виж целия пост
# 9
Грандоман за мен е лоша характеристика.
Познавам такива хора и са ми смешни.
А имах едно гадже - грандоман. Не само, че мечтаеше, но и много лъжеше, в стремежа си хората да ахнат...
И аз мисля така.
Някои теми във форума са пълни с такива хора, но и тук и в живота не ми пречат, стига да не се вземат твърде на сериозно и да не ме ангажират твърде много с превземките си. Понякога дори ми е забавно да ги дразня.
Виж целия пост
# 10
Отблъскват ме. Предпочитам скромните хора. Какво си постигнал и какво си, се вижда с просто око, не е нужно да плямпаш 2 часа на някого колко си велик.
Виж целия пост
# 11
Всеки има право да се мисли за каквото пожелае,стига да не ми влиза в моята лична  територия Whistling
Виж целия пост
# 12

А имах едно гадже - грандоман. Не само, че мечтаеше, но и много лъжеше, в стремежа си хората да ахнат...

И аз имах. Сам себе си лъжеше, не околните. Е, мен също, щом стоях с него 3 1/2 г. Голяма глупост  Laughing
Виж целия пост
# 13
Аз съм грандоман. Но и мегаломан. Къде е проблема?
Виж целия пост
# 14
Забавляват ме.
Готини майтапи стават на техен гръб.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия