Питанка за противозачатъчните...

  • 991
  • 9
Проблемът е следния-моята приятелка си има ново гадже и вече месец го държи на "сухо",както се казва и още не му е "дала",въпреки,че тя  от година и нещо е на противозачатъчни заради цикъла.Та понеже и аз м съм "боса" в това отношение(и няма как да й дам правилен съвет) искам да попитам при редовен прием на противозачатъчтни,може ли да се "хване" ако партньорът свърши вътре,или каква е вероятността да се забременее ако мъжът не го изкара на врене?И още нещо ако свърши вътре и половият акт продължи без прекъсване може ли да стане "белята"?
Виж целия пост
# 1
има 1% вероятност да стане нещо,но такава е вероятнаста да се скъса презерватив примерно.
Виж целия пост
# 2
нали това е идеята, да не се хване,
аз пия противозачатъчни точно с тази цел, и до сега не е имало фал,
да си се сексуват спокойно  Grinning
Виж целия пост
# 3
И аз също се предпазвам с противозачатъчни и до сега не е имало фалове
Виж целия пост
# 4
Аз се пазя само с противозатачни дълги години. Фалове е нямало.  Laughing
Виж целия пост
# 5
Нали това е смисълът на противозачатъчните,да не се забременява.Никое противозачатъчно средство не е 100% сигурно, но за хапчетата май дават някъде 97%. Аз съм пила 8 години и няма гафове.
Виж целия пост
# 6
Ами щом ги пие редовно няма страшно. Да си свършва където му е кеф.Има някакъв малък процент вероятност да забременее въпреки противозачатъчните ама той е толкова минимален че…Няма страшно. То каква е файдата да ги пиеш и пак да трепериш.
Виж целия пост
# 7
Ами има риск от предавани по полов път болести ако за това питаш. най-добре е да си направят тест след 4-5 месеца от последните партьори без презерватив и тогава да се доверят само на хапчета/
Иначе противозачатъчните при редовна половина имат под 1% риск от забременяване. С презерватив рискът е м/у 5 и 25%.
Виж целия пост
# 8
А за болести предавани по полов път чувала ли е девойката?
Или бебето е най-страшно?

Малко офф... Това ми напомни на едно интервю по случай 1.12. Питаха момче (видима възраст не повече от 17г.) как се предпазва от СПИН. Отговорът беше "С противозачатъчни".
Виж целия пост
# 9

Малко офф... Това ми напомни на едно интервю по случай 1.12. Питаха момче (видима възраст не повече от 17г.) как се предпазва от СПИН. Отговорът беше "С противозачатъчни".

 ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия