Какви дражета пиете за коса? От кои сте имали ефект?

  • 224 796
  • 750

Анкета

По темата...

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

Пиете ли дражета за коса и нокти, и какви?
Предстои да пусна анкета, за да може по - лесно да се ориентираме в отговорите.
Напишете всичко, което искате за ползваните от вас дражета или за такива, които вашите приятелки са ви похвалили или предупредили да не ползвате. Пълнеете ли, не пълнеете ли, има ли ефект, няма ли....
Всичко!
 Hug
Виж целия пост
# 1
Комбинирах шампоан и дражета Фитовал, за  растеж на косата. Ефекта от шампоана не беше лош, косата става по жива, след прием на дражета от 3 месеца все още не съм забелязала косата ми да расте по-бързо от средно 1 см. на месец, както си беше и преди. Колкото до пълнеенето, не мръднах и килограм, но при всеки може би е различно
Виж целия пост
# 2
Аз пия калмацин и съм доволна от него
Виж целия пост
# 3
Аз пия калмацин и съм доволна от него

От колко време го пиеш? Какъв е ефекта от него?
Виж целия пост
# 4
И тук да похваля ПРИОРИН-а. След година и нещо експериментиране с какви ли не витамини, лосиони и хранителни добавки /Фитовал, Пантогар, Геритамин ..../ да се преборя с косопада и да сьживя косата си открих ПРИОРИН, след като прочетох за него тук вьв форума. Изключително сьм доволна - косопадьт спря, косата ми се вьзобнови и сьм щастлива да отбележа, че започнаха да ми растат много нови косьмчета.
Виж целия пост
# 5
Допълних анкетата и с Приорин  Hug
Заинтригува ме, честно. Не го бях чувала, сега ще поровя за инфо.
А откъм килца? Качи ли?
Виж целия пост
# 6
И аз пия Калмацин.Много съм доволна от него.Косата ми капеше ужасно и една приятелка ми го препоръча.Обаче ми обясни, че за да има ефект трябва да се пие по-дълго, т.е. повече от месец.Разбира се, освен него през това време изчетох какви ли не мнения и слагах на главата си какви ли не маски.И косата ми спря да капе.Дали е само от него незнам, но докато го пиех/сега съм в почивка/, нормализира ми се метаболизма,свалих кг. и настинка не ме хвана, при положение, че всеки вирус ми се лепва.Мисля тези дни пак да започна с него.
Виж целия пост
# 7
Гласувах за калмацин - пила съм го преди време. Имаше ефект. А сега съм си взела едни комбинирани витамини, като центрум, но с друго наименование.
Виж целия пост
# 8
И аз пия Калмацин.Много съм доволна от него.Косата ми капеше ужасно и една приятелка ми го препоръча.Обаче ми обясни, че за да има ефект трябва да се пие по-дълго, т.е. повече от месец.Разбира се, освен него през това време изчетох какви ли не мнения и слагах на главата си какви ли не маски.И косата ми спря да капе.Дали е само от него незнам, но докато го пиех/сега съм в почивка/, нормализира ми се метаболизма,свалих кг. и настинка не ме хвана, при положение, че всеки вирус ми се лепва.Мисля тези дни пак да започна с него.

Бреййй  Thinking
Ще взема да се замисля  Party
А ноктетата как са ти??
Виж целия пост
# 9
и фитовал съм пила и калмацин. И от двата продукта има видим резултат, но след продължителна употреба - мин. 4 месеца
Виж целия пост
# 10
Пия Калмацин и Фитовал, скоро ми свърши Фитовал-а. Мисля пак да си взема, само не знам дали не се получава някакво натрупване от едновременния прием на двете...Пих ги 2 месеца.
Откъм килограми-не са ми повлияли по никакъв начин...
Виж целия пост
# 11
пия фитовал вече 2 месеца, но за резултат не мога да кажа нищо още Laughing
Виж целия пост
# 12
Пия Калмацин и Фитовал, скоро ми свърши Фитовал-а. Мисля пак да си взема, само не знам дали не се получава някакво натрупване от едновременния прием на двете...Пих ги 2 месеца.
Откъм килограми-не са ми повлияли по никакъв начин...

Колко струва Калмацина? Колко дражета са в опаковка и как се пие през деня?
Виж целия пост
# 13
калмацина сега в някои аптеки е на промоция - една голяма опаковка от 90 бр. (ако не се лъжа) и една малка опаковка от 30бр. т.е. общо 120 бр. за 15лв.
а иначе само голямата опаковка от 90 бр. е 17 лв. пие се по едно на ден, около 3-4 месеца годишно, за да не се получи натрупване
Виж целия пост
# 14
Преди 4 години пих 3 месеца Фитовал за следродилния косопад,но мажех и ампули на Виши,определено бях доволна от резултата.
Сега пих 3 месеца и половина Герикапс,върху ноктите ефект нулев,а върху косата си нямам и понятие,защото правя и много други магии Wink на косата си,та не мога да преценя дали е оказал някакво влияние.В момента пия витамин Б-комплекс и биотин.Редовно ядях смляно ленено семе,но сега нещо ме мързи да го меля Crazy.Всичките тия неща не са ми подействали на килограмите.

И да питам сега тоя Калмацин разтворими таблетки ли са ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия