Писателски курсове

  • 1 211
  • 2
Здравейте,

Знаете ли дали някъде в София мога да намеря курсове по писане за възрастни. Имам предвид онзи тип курсове, където се събират различни хора, чието хоби е писането и под ръководството на лектор или преподавател творят опити за проза и поезия? Интересувам се по-скоро от creative writing и ще се радвам да получа инфо и да се запозная с хора, които имат сходен интерес.  Simple Smile
Виж целия пост
# 1
В НБУ има точно такъв курс. Води го Емилия Дворянова. Част е от свободноизбираемите предмети.
По принцип в НБУ можеш да си платиш такса за слушател и да посещаваш който си искаш курс, заедно със студентите, но без да си студент. На края ти дават сертификат, че си посещавал дадение курс.
Ти едва ли искаш да ходиш на лекции в университета Simple Smile но пък този курс е точно това, което описваш. Знам, защото съм го посещавала.
Виж целия пост
# 2
Благодаря за инфото. А ако си платя да присъствам на този курс заедно със студентите, това означава ли, че ще имам възможност да правя всичко, което и студентите правят (например да предавам домашни, задания и т.н. и съответно те да бъдат проверявани и коментирани от преподавателя) или съм задължена да слушам и наблюдавам като зрител само?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия