едно суеверие

  • 3 975
  • 94
Привет мамчета
чувала съм че не е добре малко дете да се оглежда или да бъде гледано в огледало,но не зная защо newsm78
Моля някой ако знае да сподели,че ми е много интересно.А и дали се плашат от отражението си #Shocked
Виж целия пост
# 1
не съм чувала подобно нещо! На малката и е много интересно да се гледа в огледалото и  да се хили.
Виж целия пост
# 2
Не се плашат от отражението си, повярвай ми! Даже с охота си целува скромната особа.

Инак това с огледалото го чувам сега, но съм убедена, че е поредната глупост! ooooh!

Ти намираш ли логично обяснение защо детето да не се оглежда в огледало????
Виж целия пост
# 3
Не съм чувала за подобно нещо.Моят Хриси много обича да се гледа в огледалото и през различните етапи,през които минава растейки ,реагира всеки път различно на отражението си.Много е интересен.
Виж целия пост
# 4
Айде сега пък и това  ooooh!
Виж целия пост
# 5
за пръв път чувам и аз такова нещо
оглежда се най-редовно и даже си се харесва
Виж целия пост
# 6
Чувала съм го, но не вярвам в суеверия. Дъщеря ми от съвсем мъничка обича да се оглежда и много се забавлява, никога не се е плашила. Laughing
На когото му харесва да вярва в такива глупости, да си вярва. Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Аз също съм чувала това, но го знам до 40-тия ден.  Защо?  Нямам и представа.
Виж целия пост
# 8
Не съм чувала. На суеверия не вярвам.
Виж целия пост
# 9
Аз също съм чувала това, но го знам до 40-тия ден.

А аз го знам до навършване на 1 г. ooooh!
Виж целия пост
# 10
Не само че не се плаши, но и се забавлява. hahaha  А за това суеверие не бях чувала.
 
Виж целия пост
# 11
Цитат
................Ти намираш ли логично обяснение защо детето да не се оглежда в огледало????
[/quote]
нямам, но малкия като си отвори очите някой път и огледалото е точно срещу него имам чувството че се плаши и затова съм склонна да вярвам на това суеверие Shocked
Виж целия пост
# 12
не съм чувала за такова суеверие. децата докъм 7-8 месец не се възприемат като самостоятелни личности, това в огледалото е просто друго бебе... няма как да се плашат от него
Виж целия пост
# 13
Нищо подобно, не съм чувала. Не знам дори защо. newsm78
Виж целия пост
# 14
Не съм чувала.В една определена възраст това ни беше много интересно занимание.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия