ЖК и раждане в Шейново?!

  • 4 847
  • 27
Привет на всички бъдещи мами Simple Smile. Аз съм вече в 21 г.с. и посещавам ЖК в Шейново. Всеки път ме гледа различен лекар, защото досега не съм си избрала специалист. Смятам също така и там да раждам Simple Smile. Бихте ли ме посъветвали, ако посещавате и вие Шейново, оттук нататък ще бъде ли късно да си избирам лекар, който да ми проследява бременността? Колко извън тарифата за ЖК ще ми струва избора на специалист, защото от сайта на болницата не мога да се ориентирам и да си сметна точно.Confused И можете ли да ми препоръчате някой добър в Шейново. И още нещо, как е раждането там? Доволни ли сте?
Виж целия пост
# 1
Там съм раждала и трите си деца.
За цени не мога да ти кажа,защото никога не съм си избирала лекар,но съм доволна от др.Богословова.
Аз лично съм доволна от лекарите и отношението.
Леко раждане  Hug
Виж целия пост
# 2
И аз бях така...раждах в Шейново без уговорка.
Само два пъти отидох на частен преглед на друго място за собствено успокоение  Peace
Доволна съм от раждането. Мина без никакви проблеми
Виж целия пост
# 3
Дъщеря си родих в Шейново.Бременността ми води д-р Тошко Димитров при него и родих.Да кажа че,съм доволна е малко.
Изобщо не е късно да си избереш лекар,аз лично предпочитах да контактувам само с един специалист.
От раждането и  по точно от вниманието по време на раждането също съм доволна.
Леко раждане Hug
Виж целия пост
# 4
ЖК не ми я водеха в Шейново (за което до ден днешен съжалявам - попаднах на супер корумпирана и безхаберна лекарка, която ми препоръчваше за раждане варианта 2 - ра Градска, при избран от НЕЯ лекар...  Sick), но в крайна сметка родих в Шейново , при препоръчан ми от близки приятели лекар и съм много доволна. Момичетата, в мойта стая бяха без предварителни уговорки, и всички до една бяха също много доволни.  Peace
Виж целия пост
# 5
И аз съм доволна и от консултациите и от раждането там. Всички лекари са големи специалисти. Моя приятелка е лекар там и тя ми водеше консултациите. В деня на раждането също остана да асистира на екипа, който ме израждаше
Виж целия пост
# 6
Аз два пъти ражда х в Шейново, но си плащах на лекар. Той ми следеше и двете бременности - в частен кабинет и в неговия в Шейново. Много съм доволна от раждането, но за съжаление той вече не работи там - отиде при Мазнейкова преди няколко месеца, така че не мога да ти го препоръчам.
Виж целия пост
# 7
Аз родих в Шейново без никакви уговорки и според мен това е по-добрия вариант. Но все пак ако искаш определен доктор да те следи и изражда съответно най-добрия вариант е да си говориш с него лично, защото всеки взима различно. Ти си млада, предполагам, че до момента нямаш никакви проблеми свързани с бременноста и не се налагат никакви по-специални изследвания, по специално внимание, така, че моя съвет е ако всичко ти е наред и си ходиш редовно на консултация няма проблем да си родиш при случаен екип, запази тези парички предвидени за някой лекар за бебчо Peace Laughing Всички са много внимателни, търпеливи, не са груби, обръщат необходимото внимание, така че не се притеснявай!  bouquet
Виж целия пост
# 8
Аз не съм си следила бременността в Шейново, но след това лекарката ми, при която ходех на частно ме израждаше там. По принцип платих - ВИП родилна зала, защото искахме и таткото да присъства (150), такса за избор на лекар (150), епидурална упойка (150) + сума, за която се бях разбрала с моята лекарка.  Всичко мина перфектно и бях изключително доволна!  Peace

Най-добре си избери доктор и говори с него.  Peace
Виж целия пост
# 9
Аз два пъти ражда х в Шейново, но си плащах на лекар. Той ми следеше и двете бременности - в частен кабинет и в неговия в Шейново. Много съм доволна от раждането, но за съжаление той вече не работи там - отиде при Мазнейкова преди няколко месеца, така че не мога да ти го препоръчам.

Раждали сме при един и същ лекар.  Mr. Green
За съжаление не е вече в Шейново иначе пак щях да раждам при него.  Confused
Виж целия пост
# 10
За кой лекар става дума, ако не е тайна, че аз имах "късмета" да попадна на лоялна лекарка и сега съм без лекар, който да ми следи бременността Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
Аз бях в ЖК на Шейново. По принцип останах доволна, но това, което не ми харесваше е, че всеки път различен лекар ме гледаше. Въпреки че следяха картона ми, държаха се много любезно, обръщаха ми внимание, в мен оставаше чувството, че бременните сме на конвейр.

В 8-ми месец, мисля, започнах да ходя на преглед успоредно при д-р Христо Станков (в 13 и 22 к-т), защото исках той да ме изражда. Много съм доволна от него! Следващият път, живот и здраве, ще изкарам цялата бременност под негово наблюдение!

За цените - по мое време беше 150 лв избор на екип, 100 лв епидурална упойка, 40 лв ВИП стая. Като отиваш на консултация следващия път, провери, за да не останеш изненадана!

Леко добременяване!   bouquet

П.С. Ако не се лъжа ol4eto също раждаше при д-р Станков, но нека тя да си каже.  newsm78
Виж целия пост
# 12
ЖК не ми  водеха в Шейново, но раждах там със секцио без никакви уговорки. Доволна съм и второто живот и здраве пак там ще родя.
Виж целия пост
# 13
И аз раждах  там без уговорка.Самата бременост ми следеше д-р Богословова - страхотен  човек . А самото раждане мина бързо и с чудесно отношение от страна на екипа който беше на смяна.
Виж целия пост
# 14
И аз родих двете си деца там.Има добри специалисти Peace
За второто си дете се чудих ,защото бях във 2-ра за задържане. Rolling Eyes
Но се радвам ,че отидох пак в Шейново. GrinningНе съм плащала на никого  и за нищол  bouquet  bouquet  bouquet и УСПЕН
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия