Към майките родили предизвикано по собствено желание

  • 907
  • 14
Когато отидох на контролен преглед в 38седмица,ми казаха че съм готова да раждам,всичко било въпрос на дни и ако искам мога веднага да вляза и да родя,нямало да трае повече от 3-4часа защото било едричко.Тогава имах разкритие 3см.Мислих няколко дни и се уговорих да родя.Влязох с разкритие 4см. там ми спукаха водите, сложиха системите и наистина за 4 часа родих 3350кг/50см.както и да е .....
Така мина време и мен взе да ме бори съвеста че съм определила рожденната дата на детето си.
Как се чувствате Вие?
Виж целия пост
# 1
Не мисля, че има за какво да се притесняваш вече, взела си решение което не можеш да промениш. Още повече, че си имала 4см. разкритие. Аз влязох да раждам с 1см. и до края си беше толкова в последните 30мин. стигнах до 7см., ама със зор и то с 2 системи. Няма какво да го мислиш, нали ти е живо и здраво бебчето, то от това по важно няма.
Виж целия пост
# 2
Не виждам за какво нсе тормозиш - хубаво здраво бебче имаш, това е най-важното, не си поемала никакъв риск, пък и е било въпрос на дни. А то колко много неща в живота му ще предопределиш, дори без да съзнаваш, рождената дата нищо не е.... Heart Eyes
Виж целия пост
# 3
За какво се тревожиш?И на мен термина ми беше няколко дни  по- късно,но докторката ми щеше да заминава за 2 дена и се опасяваше, че може да родя докато я няма, а аз исках при нея да раждам.И така,определихме датата и бебчо се роди на 15.09 .Р одих и много по- лесно.Вси4ко свърши за 4 часа .Е все пак и второ дете е може и затова да беше по- лесно и с по- малко болки.Не се тревожи ,  това  е датата на която е трябвало да се роди и затова така е станало.
Виж целия пост
# 4
Чувствам се екстра,а знаеш ли как се чувствах като вече неможех и да дишам даже,денем спях нощем ядях и гледах телевизия неможех да изляза навънка по 5 дена,сигурно знаеш нали си бела и ти бременна,хич не се чувствам виновна нали знаеш че каквото има да става ще стане и щом е станало значи така ни е било писано.Я не си тормози главата с такива глупости ми си гледай слънчицето и му се радвай че е живо и здраво,а не че се е родило 2 дена, 5 дена по-рано.И аз реших да родя по рано с 2 седмици щото вече ми  идваше да вия и се оказа за добро,в другата тема за предизвикано раждане съм написала защо, можеш да прочетеш и ще разбереш.
Ееее ти пък нямаш ли си друга работа че мислиш такива неща....... Wink
Виж целия пост
# 5
Цитат на: eny
Когато отидох на контролен преглед в 38седмица,ми казаха че съм готова да раждам,всичко било въпрос на дни и ако искам мога веднага да вляза и да родя,нямало да трае повече от 3-4часа защото било едричко.Тогава имах разкритие 3см.Мислих няколко дни и се уговорих да родя.Влязох с разкритие 4см. там ми спукаха водите, сложиха системите и наистина за 4 часа родих 3350кг/50см.както и да е .....
Така мина време и мен взе да ме бори съвеста че съм определила рожденната дата на детето си.
Как се чувствате Вие?

а коя точно е датата?
Виж целия пост
# 6
То това си е божа работа - и да определяш или не така е станало ,значи така е и трябвало да стане.Така е било писано, иначе някои как раждат примерно в седмия месец, независимо от това какви намерения са имали. Тъй че един вид съдбата ти е позволила да се намесиш.А интересно откъде ти хрумна тая мисъл?
Виж целия пост
# 7
И при мен се получи горе долу като при теб! Само, че родих още по бързо, за 1 час и 45 минути! Не виждам какво те тревожи важното е, че с бебчо сте добре! Какво значение има датата!? Поздрави и не се затормозвай с глупости! Wink
Виж целия пост
# 8
Моето раждане също бе предизвикано,но след 4 дневно киснене в болницата.Когато доктора каза"Пукайте и мехура и слагайте системата"  #Onfire ми падна камък от сърцето.Не се чувствам зле от това,че съм родила така още повече,че първия път болките ми продължиха 12 ч.,втория 6ч,а сега всичко стана за час и половина.
Виж целия пост
# 9
И аз така изпитвах угризения с второто си раждане. Родих на термин, но нямах болка, а бях с 4-см разкритие. Отидох да ме прегледат понеже имах и високо кръвно. Като установиха разкритието обаче не ме пуснаха да си ходя. Казаха, че раждането е вече започнало и е въпрос на часове да ме погнат болките. Спукаха ми мехура и ме включиха на системи и родих за 2ч. и 30 мин. И аз предопределих датата - 13 февруари, макар че ако знаех, че така ще стане, щях да отида на 14-ти, не че има кой знай какъв особен смисъл. Иначе бебето се роди живо и здраво, даже имаше белези на преносено - белеха му се ктрачетата, та в родилното го мазаха с кремче.
Виж целия пост
# 10
Цитат на: nezistratieva
И аз така изпитвах угризения с второто си раждане. Родих на термин, но нямах болка, а бях с 4-см разкритие. Отидох да ме прегледат понеже имах и високо кръвно. Като установиха разкритието обаче не ме пуснаха да си ходя. Казаха, че раждането е вече започнало и е въпрос на часове да ме погнат болките. Спукаха ми мехура и ме включиха на системи и родих за 2ч. и 30 мин. И аз предопределих датата - 13 февруари, макар че ако знаех, че така ще стане, щях да отида на 14-ти, не че има кой знай какъв особен смисъл. Иначе бебето се роди живо и здраво, даже имаше белези на преносено - белеха му се ктрачетата, та в родилното го мазаха с кремче.

13 е прекрасно число, добре че не си отишла на 14.Ако отворите  дебелите книги по нумерулогия и кабала ,ще установите,  че 13 дарява хората родени на тази дата с много силна воля, ярка индивидуалност,силен характер, голям хазартен късмет и често с много интересна съдба, към това добавям и  чудесния факт, че най-често   винаги  са още по- богати от обичайно  богатите. С една дума число на късмета. Не си пиша празни приказки, имам и удоволствието да познавам  един строителен предприемач, много  голям, един хотелиер и двама ректори .
Виж целия пост
# 11
sonia, балгодаря ти за милите думи и дано това, което си написала се сбъдне.
Всичко хубаво на теб и твоето семейство!
Виж целия пост
# 12
Цитат на: nezistratieva
sonia, балгодаря ти за милите думи и дано това, което си написала се сбъдне.
Всичко хубаво на теб и твоето семейство!

Благодаря, всичко хубаво и на твоето семейство! Весело прекарване на празника утре! Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 13
ех, нета ми се скапа и пуснах едно и също нещо два пъти  Embarassed трия едното  Embarassed
Виж целия пост
# 14
Но какво лошо има в това, че си определила датата ? аз не мисля, че е лошо, ама никак даже Simple Smile
важното е, че имаш хубаво и здраво бебе Simple Smile
Аз родих предизвикано по-скоро по лекарско предписание, но като стана ясно, че ще се ражда доста по-рано през цялото време исках да родя на 11ти и те точно пък за тогава ме нагласиха Simple Smile и съм много доволна че така стана - датата си ми харесва Simple Smile 11.11 Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия