Лак за коса - уврежда ли косата?

  • 4 018
  • 12
Мислите ли, че лакът за коса уврежда косата по някакъв начин? Как? И предпазвате ли вашата по някакъв начин? С кристали или ампули, или....?  Thinking
И какъв лак за коса ползвате?


 Hug

Виж целия пост
# 1
Не я уврежда.По-скоро прави филм около косъма.
Навремето лакът се правеше от гума арабика,сега
продуктите са много качествени,следователно не
може да ти тавреди по никакъв начин.
Виж целия пост
# 2
Аз съм на същото мнение. Ползвам лак често. Laughing
Виж целия пост
# 3
не мисля лично аз съм си слагала доста в последно време се спрях на този на VO5 и съм много доволна
Виж целия пост
# 4
Ако не се пръска от много близко не би трябвало да вреди на косата
http://www.hoztovari.ru/generic/product/all/5652_photo_1.jpg аз съм доволна от този
Виж целия пост
# 5
А каква е разликата дали се пръска от близо?  Thinking
Виж целия пост
# 6
А каква е разликата дали се пръска от близо?  Thinking
Като сешоара близо до косата, вредно е.
Аз ползвам изключително рядко лак за коса и все си мисля, че не е толкова безобиден колкото го изкарвате. Иначе последно на Nivea ползвах.
Виж целия пост
# 7
Знам,че ако се пръска от близо има вероятност да побелее косата, а със сигурност става като кече.Най-добре е да се пръска отдалече.Моята фризьорка ми раздухва косата със сешоара и в същото време пръска,но на мен не ми харесва,защото отива и в корена и се омазнява по-бързо.Със сигурност лака защитава косата,но само от външни явления.Преди сеш.трябва да сложиш друг продукт.А за лака мойте наблюдения са за средна фиксация.
Виж целия пост
# 8
на мен лак ми слагат само в салон ако отида но преди това с ампула след измиването , вакса за оформяне ... докато стигнем до лака няма ненамазано с нещо коса  Mr. Green, вкъщи ползвам продукти от тази серия :
Виж целия пост
# 9
на мен лак ми слагат само в салон ако отида но преди това с ампула след измиването , вакса за оформяне ... докато стигнем до лака няма ненамазано с нещо коса  Mr. Green, вкъщи ползвам продукти от тази серия :


Каже нещо повече за серията.  Praynig Hug
Виж целия пост
# 10
Вреди, как ще не вреди! Всичко е химия!

Единствения лак за коса, който съм признала, беше една опаковка на Pantene, баща ми ми го беше донесъл от Германия като се връщаше за абитуриентския ми, като го помислил за дезодорант  Mr. Green
Беше толкова разкошен и след плитките ми после косата ми беше толкова бухнала, мека и красива  Heart Eyes
Но в БГ ми казаха, че го няма и не се внасял въобще!  #Cussing out

Няма лак за коса в България, който да ви направи косите меки и хубави.
Само слепнати и оформени!  Crazy
Виж целия пост
# 11
Посто като е отдалече отиват по косата хубавите съставки ...като е от близо отива и спирта по косата
Виж целия пост
# 12
Аз от край време ползвам един на Малиция хидратиращ и не бих го заменила за нищо. Не е и скъп!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия