катастрофа

  • 20 698
  • 74
На 1.09.2007г. катастрофата отне живота на 16 годишния единственния ми син. Живях един живот, а сега вече друг. Защо ми се случи това, питам и винаги ще питам. Нищо вече няма да е както преди. Няма кой да ми викне "мамо...", няма кой на 8 Март да ми подари букет от гербери, няма кой да чака любимите блюда и сладкиши, няма кой да ми се усмихва, а аз да му "изяждам" с погледа най-сладката усмивка на света, вече няма кой. Как успява да се пребори и какво чувства този, който като мен претърпял най-страшната загуба в този вече безсмислен живот?
Виж целия пост
# 1
оххх разплаках се Confused Cry Cry Cry
много боли когато изгубиш любимото същество...мен също ме боля..затова те прегръщам силно и дано  детето ти да е на по добро място Praynig Praynig
ухх много ми стана мъчно

мойте съболезнования мила..плача заедно с тебе Confused Cry Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 2
искрено ви съ4увствам,наистина е много трудно и вси4ко казано или написано няма смисъл...  nnnuu smihesorry
Виж целия пост
# 3
 Cry Cry Cry
Не мога и да си представя какво ти е,мила майчице... Никой не бива да може да си го представи... Искрено съжалявам, че ти трябва да го знаеш. Не знам какво да кажа. Каквото и да е, то няма да донесе успокоение. Нищо не би могло.
Но, знаеш ли, искрено вярвам, че дечицата ни имат нужда да ни виждат да се усмихваме понякога. Усмихни му се, той ще разбере...

Нека е светло на душата ти, мило дете! Flowers Rose Flowers Rose

Господ да съди виновния за така рано отнет детски живот!!!
Виж целия пост
# 4
Много нелепо..Незнам какво да ти кажа мила майчице...Тъжно ми стана , много Sad
Бъди силна, не можеш да върнеш времето, а знам колко би искала...
Бог да прости момчето ти, дано да е на по-хубаво място Praynig.
Мой близък приятел загина в катастрофа преди 10г., беше само на 21.Майка му и баща му още го преживяват Cry.
Няма да избягаш от реалността, но ти пожелавам да се научиш да живееш с нея, те се научиха с времето-и ти ще се научиш.
Виж целия пост
# 5
Люси,  Hug
Съжалявам и се прекланям пред болката ти.  Cry
Виж целия пост
# 6
Моите съболезнования...  Cry
Мой колега загуби 16 годишния си син в катастрофа. Много нелепа... През февруари ще станат 3 години... Вече не е същия човек... Не намерих тогава думи да го успокоя, не знам и на теб какво да напиша...  Cry
Дано детенцето ти е на по хубаво място  Flowers Rose
Виж целия пост
# 7
Много тъжно.........  Cry Cry Cry
Дано синът ви е на едно по-добро място Praynig
Поклон пред паметта му
Виж целия пост
# 8
Много съжалявам за така нелепо прекъснатия живот на момчето Sad Sad Cry
Виж целия пост
# 9
Жалко е, че толкова млади хора си отиват нелепо от този свят. Мъчно ми стана за теб, споделям болката ти. Искаше ми се да можем да връщаме времето назад и отново да сме с хората, които сме загубили. За съжаление не може да е така........
Виж целия пост
# 10
боли ме душата като влизам тук...
толкова е страшно - толкова години тго е имало някого и после хоп...и няма
много ксъжалявам че не знам какво да ти кажа...
моля се да намериш сили и утеха и да продължиш...пък някой ден пак ще видиш свидната усмивка някъде на по-хубаво място
Виж целия пост
# 11
  Майчице,...думите са безсилни,въпросите висят в нищото...а болката е навсякъде...
 Дано детето да е на по-добро място Hug,дано времето да покрие болката ти и не губи вяра,че то винаги ще е до теб и неговата усмивка винаги ще те следва и закриля!
 Прегръщам те и ти желая много,много сили да продължиш!!!
Виж целия пост
# 12
Майчице...
Да почива в мир детето ти  Praynig Да е светло на душата му  Praynig
Виж целия пост
# 13
Много съжалявам.....Каквото и да напиша  - няма смисъл. Прегръщам те! Flowers Rose
Виж целия пост
# 14
 smile3518 няма нищо по лошо на света от това да загубиш детето си ,спомените са на всякъде ,а сълзите никои не може да ги спре ,живота вече не е живот.Приеми и моите искрени съболезнования                                                                                                                                                 
 Flowers Rose Flowers Rose за нашите малки ангелчета
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия