Nisyk obsht beltyk v kryvta na maikata

  • 492
  • 2
Zdraveite, mili Mami, bydeshti i nastoiashti! Nova sym v tozi forum i taka se obyrkah ot ogromnoto raznobrazie na temi, 4e ne znaeh kude da vkliu4a vyprosa si. Taka 4e, otkrih nova tema Wink Az sym na 29 g. (iasno e ot nick-a mi), tova mi e pyrva bremennost i sum sega v 17-ta g.s. Praviha mi kryvno izsledvane (ne stava vypros za biohimi4en screening, niakakvo drugo) i kazaha, 4e vsi4ko bilo dobre, no imam po-nisko nivo na obshtia beltuk (56.6 g/l, a standartnite stoinosti sa 64-83). Poznati tvyrdiat, 4e bilo normalno pri bremenni jeni beltukut da e malko po-nisyk, no az si se pritesniavam, puk i nali znam, 4e proteinite sa osobeno vajni za Beb4i, za razvitieto na mozu4nite kletki i kaji-re4i, vsi4ki organi. Ta, moje li niakoia ot vas da spodeli ako e imala podoben problem, kak go e razreshila, otrazilo li se e po niakakuv na4in na neia ili na detenceto, kakvi promeni v dietata si da napravia i t.n.? Blagodaria vi predvaritelno!
Виж целия пост
# 1
Здравей,
аз също имах нисък белтък по време на бременността, но с подходящ хранителен режим се оправи.
Трябва да приемаш храни богати на белтъчини.
На ден изяждай минимум 3-4 супени лъжици извара, можеш да я овкусяваш по твой избор.
Наблегни на млякото и сиренето / само пастьоризирано мляко, не домашно заради опасните бактерии/, на ден хапвай минимум 1 кофичка кисело мляко.
Трябва да ядеш и яйца / не повече от 3 на ден да са добре термично обработени да не са рохки/.
Нека поне един път дневно в менюто ти да има месо - пилешка пържола или бутчета каквото обичаш.
Ако ти се гади от някой от продуктите не се насилва на всяка цена да го ядеш.
Ако няма промяна лекарят може да ти изпише таблетки.

Виж целия пост
# 2
Благодаря много за отговора! Сега си правих пак изследване и ми се е повишил белтъка! Успех Wink
  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия