Какви обичаи или бабини методи против уроки..?

  • 34 534
  • 71
Какви обичаи или бабини методи против уроки знаете и правите за вашите бебчета?
Виж целия пост
# 1
Мия му очичките, когато се върнем от разходка или сме имали гости и прекалено много са му се радвали. Като е бил по-малък съм му обличала дрешка наопаки.
Виж целия пост
# 2
Много инцидентно, и при това само като го оставям при бабите - едната му "гаси клечки", а другата му "чупи яйце", когато е неспокоен. И двете процедури са ми непонятни.
Виж целия пост
# 3
Аз прилагам най-сигурния метод -  игнор  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
прословутото червено конче на ръчичката или синьото око закачено на всевъзможни места Grinning
Виж целия пост
# 5
Знам, че ушето се подръпва надолу три пъти
Виж целия пост
# 6
Много обичам тези теми Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Мия очичките след разходка не с дланта, а с горната част на ръката (на обратно), не знам дали ме разбрахте, но по-добре май не мога да го обясня. И обичайното - червен конец със синче, обаян от баба ми.
Виж целия пост
# 8
Аз прилагам най-сигурния метод -  игнор  Mr. Green
Не вярвам на такива неща
Виж целия пост
# 9
Никакви. Не вярвам и не се тормозя с подобни глупости.  Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Бабите го нагласиха с червен конец.
Виж целия пост
# 11
Обичам го и му го показвам непрекъснато - най-добрия метод против всичко!
Виж целия пост
# 12
Аз този:
Аз прилагам най-сигурния метод -  игнор  Mr. Green

+
Бабите го нагласиха с червен конец.

Всичко останало ми звучи налудничаво.
Виж целия пост
# 13
Не си тровя живота с такива неща. Виж обаче с майка ми не можем да се разберем по въпроса. Добре, че не прави нищо лошо или странно за моите разбирания. Мие и очите и беше и вързала конец, който много бързо махнах след като го видях в устата на бебата.
Виж целия пост
# 14
Харесва ми червения конец на ръчичката,а всичко останало смятам за глупост.Но да ви споделя какво направи свекърва ми онази вечер.Както гушкаше детето си плю на пръстите и и оправи веждите,при което аз се вцепених от ужас и я питам какво прави, а тя ми отговори -Бая и! #2gunfireЩях да припадна!По време на грип,да не говорим че е супер нехигиенично-направо съм бясна.Вече се чудя дали да оставям детето да го гледа-Боже,какво ли се случва?  smile3513
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия