Търся добър гинеколог-гр.ТЪРГОВИЩЕ

  • 41 065
  • 38
Здравейте на всички във форума от скоро живея в гр.Търговище и си търся добър гинеколог за раждането ми.Ако ми помогнете ще сам мноооого благодарна все пак вече миналите по пътя знаят по-добре нали така?
Виж целия пост
# 1
Здравей!Не съм от Т-ще,но съм живяла там дълго време и имам много приятелки.Повечето,които раждаха там,се изказват положително за д-р Марио Гаврилов.
Виж целия пост
# 2
Месец ноември раждах в Търговище със секцио при д-р Дарин Димитров - завеждащ АГ и съм страшно доволна, той ми провеждаше и консултациите.Много внимателен и добър специалист. Аз не съм от Търговище,но бях проучила преди да отида при него.
Виж целия пост
# 3
Здравейте и благодаря че сте ми писали.За д-р Димитров сам чувала че е добър но напоследък бил доста зает.А д-р Гаврилов нямало такъв гинеколог.Искам всичко де е идеално както всяка бъдеща майка и затова вашите съвети са ми от помощ.
Виж целия пост
# 4
Стоянова при теб секциото пожелание ли беше или се наложи по медицински показания?
Виж целия пост
# 5
 :Dzdr, da da rodis v tirgoviste.No kak, obiknoven covek ili na nyakoyasi mutra jenata,losoto e ce mizerno kato usloviya,no drug izbor nyamat jenuryata tuka i okolo selata!d-r se kazva MARIYO GEORGIEV, MLAD I GOTN ,no koi vsictnos izvirsva procedurata s normalnoto rajdane--- akuserkite ,da te idavt d-r te da proveryat kak si i da te zasiyat ako ima takova,,,, no za sekciyo si plastas kat pop da ti obirnat vnimaniye,ako eventoalno ne iskat trupove se zaemat s zadacata, nedayise boje takova da nyamas pari, kat kuce si tam ama kat kuce,kakto iskate taka go razbirayite mili dami,gabrovski da ne vi se pada ce mi razkaza igrata 2 ro rajdane bese ne mi bese trudno no toya si imase manipulaciya po men ime nakara da se otvratya ce sim jena ----sorrriii dami tova e realnostta v tirgoviste, zapovyadayite otnovo da si rodite rojbite na bg caoooo!!!!!!!!
Виж целия пост
# 6
neha, ти добре ли си бе, мила?  #Crazy какви бяха тези твои писания, какво бе това...?  ooooh!

сега по темата за ТърговиЩе, аз съЩо съм чувала добри отзиви за този доктор Марио Георгиев.

Успех!
Виж целия пост
# 7
ИМА достатъчно добри доктори в Търговище.нека започнем с Д.Димитров,Е.Абаджиев,М.Георгиев,Скорчева.Всички те са добри гинеколози,е разбирасе зависи какви са вашите очакваниАз например имам едно дете,родила съм там,сега чакам второ и пак там ще родНедейте да подценявате нашите лекари,и все пак ако сте дотолкова капризни-идете и си платете където искате,никого не карат на сила да ражда в Търговище
Виж целия пост
# 8
здравейте на всички.Искам да попитам Марио Георгиев или Абаджиев(младият) е по добър.Трябва да избера един от 2-мата.
Виж целия пост
# 9
здравейте мили момичета.Аз лично съм много доволна от д-р марио георгиев .Двете ми деца са родени при него.А за второто той ми води консултацията.Много съм доволна.Много е внимателен .Абе супер доктор като него няма друг.  Peace Hug  bouquet
Виж целия пост
# 10
Здравейте доскоро аз се лутах с този въпрос:)Първо д-ра се казва Марио Георгиев както беше отбелязано по горе,за Гаврилов не съм чувала.Пред мен също бе дилемата Георгиев или Абаджиев .Аз избрах Георгиев.Незнам какво трябва да очаквам от един гинеколог но този много ми допадна.Много е мил ,лубезен винаги усмихнат ,отпуска болничен без проблем доколкото съм чувала.На мен ми е първа бременност сега съм в 11 г.с. и до тука това бих казала за него,За напред незнам какво ще е Simple SmileВсеки си има свое мнение.Аз лично за Абаджиев неможад да събера достатъчно инфо.Но казват че и той бил добър.Успех newsm10
Виж целия пост
# 11
Здравейте!Бременна сам и термина ми е на 26.11,аз сам от разград и мисля да раждам в търговище!Ходих няколко пъти на преглед при д-р Абаджиев и сам мн доволна!Но искам да попитам друго понеже нямам екип а 6те раждам при който е на смяна,кой извърщва пове4ето процедурии кой всъщност изражда аку6ерки или доки?6те се радвам някоя мама ако е раждала там и е на ясно да сподели Simple Smileостава ми о6те малко Simple Smile  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 12
Горещо препоръчвам Д-р Арнаудов. Peace  Свекървами работи в болницата и когато забременях тя разпита акушерките от АГО и всички бяха единодушни.
Виж целия пост
# 13
Здравейте!
Бихте ли ми дали GSM на д-р Дарин Димитров. Звънях на този номер 0601/66567 (незнам какъв е, но само него намерих), но никоя не се обажда, а искам да запиша час за майка ми!
Моля, ако някой го знае, да ми пише!
Предварително благодаря! Hug
Виж целия пост
# 14
това е темата на Търговишките мами попитай там - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=425630.msg13912637;topicseen#msg13912637
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия