Ехограф на сърце,къде?

  • 16 674
  • 13
Искам да отида при кардиолог ,но освен традиционната кардиограма да ми направи ехографски преглед на сърцето,защото вече месец не се чувствам добре...Знам,че в трета градска и "Света Екатерина "са най-добрите,но казват че много се чакало....молбата ми е ако знаете къде мога да си направя подобен преглед в частен кабинет или ако знаете адрес на частен кабинет на някои от добрите кардиолози в тези болници да ми препоръчате.Уфффф,много ми е зле и не знам направо къде да се дяна...
Виж целия пост
# 1
За съжаление, не мога да ти помогна с идеи за частен кабинет, но моят съвет е още днес да си запишеш час в трета градска по телефона. Мисля си, че ако кажеш, че не ти е добре, трябва да намерят начин да те сместят по-рано.
http://www.hearthospital.bg/kontakti.php - ето ти координати /ако не си ги открила още/ . Направи ми впечатление, че има спешен телефон, а и ако отидеш на място, може би все някой ще ти обърне внимание.
Успех, стискам палци да е временно неразположение.
 Hug
Виж целия пост
# 2
Д-р Симона Пантелеева
Кабинета й е в кв.Лозенец ,ул."Криволак"33/пресечка с улица "Крум Попов"

Три пъти съм ходила,два от които ми прави ехокардиография.
Лекарката е добра.И баба ми ходи при нея ,и брат ми.

Приема е частен.И с предварително записване на час.

Ето и тел.
9635476
мобилен-0887512144

Работното време  е само сутрин от 8:30 до 13:30 -обяд.

Успех!
Виж целия пост
# 3
.........или в Токуда, имат добра техника,
но истински добри специалисти си остават в трета градска
Виж целия пост
# 4
Мисля, че в 3та градска можеш да отидеш и на частно. Когато Дияна беше бебе (11м) трябваше да й правим ехография. По линия на касата трябваше да чакам 6 месеца, и платих. Приеха ни на другия ден.
Виж целия пост
# 5
Da, pri Д-р Симона Пантелеева. Tq e naistina mnogo mnogo dobra
Виж целия пост
# 6
Мисля, че в 3та градска можеш да отидеш и на частно. Когато Дияна беше бебе (11м) трябваше да й правим ехография. По линия на касата трябваше да чакам 6 месеца, и платих. Приеха ни на другия ден.
Трета градска(Национална кардиологична болница) Peace
Виж целия пост
# 7
д-р Румяна Радославова  е добър ехокардиографист и има частен кабинет. Ако искате телефон - пишете на лични.
Друг много добър вариант е д-р Цолов, той преглежда в мц "Сърце и здраве" в Лозенец.
Виж целия пост
# 8
В 3-та градска има добри специалисти.
Ние ходихме за сърчицето на бебо при доц. Мая Павлова
Виж целия пост
# 9
В 3-та градска има добри специалисти.
Ние ходихме за сърчицето на бебо при доц. Мая Павлова
Именно няма нужда да ходиш на частно,при условие,че можеш да си минеш с направление при отлични специалисти Peace
Виж целия пост
# 10
В 3-та градска има добри специалисти.
Ние ходихме за сърчицето на бебо при доц. Мая Павлова
Именно няма нужда да ходиш на частно,при условие,че можеш да си минеш с направление при отлични специалисти Peace
Доколкото си спомням,  доц. Павлова е детски кардиолог и  се занимава основно с фетална ехокардиография. И когато ходих за моето бебе направления не важаха, платихме си.
Тук се пита са ехокардиография на възрастен.
Виж целия пост
# 11
не е задължително при нея,мисълта ми е,че там специалисти кардиолози има
Виж целия пост
# 12
Наистина в Трета градска са най-добрите.  Peace
Виж целия пост
# 13
Наистина в Трета градска са най-добрите.  Peace
Peace, ние там ходихме да гледаме бебо при д-р Велковски ( невероятен е )  bouquet.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия