TFK Buggster в България

  • 52 530
  • 790
Вече може да се намери и в България. Днес ровейки се в нета открих, че се предлага и то на доста добра цена - 350 лв. Край на поръчките и чакането от Германия и Австрия Simple Smile
За сега доколкото виждам се предлага модел 2007, но новият 2008 и без това тръгва в продажба в Германия от февруари. Tук кога ли ще се появи не се знае. Разликата, доколкото виждам с модел 2007 е , че модел 2008 има амортисьори и степенка за крачетата (която преди се предлагаше само като аксесоар). Цената на новият модел е по-висока, вместо старият да поевтинее (за Германия става дума). Фирмата, която предлага тук количката я е пуснала на цена по-малко, отколкото същата се продава в сайтове като "e bay" и "yatego"
Виж целия пост
# 1
а хубава ли е наистина тая количка а като гледам и не става за новородено,нещо се чудя иначе и аз я гледах.Моля ако някой има отзиви да пише
Виж целия пост
# 2
а като гледам и не става за новородено

Към нея има кош, който е за новородено, и адаптори за кошниците Макси-Кози.
Виж целия пост
# 3
Всички, които я имаме тук във форума сме единодушни, че количката е страхотна, да не кажа идеална!Въпреки малките гуми е много проходима, супер маневрена, коша е широк, детето съвсем спокойно може да спи в нея въпреки, че положението на гръбчето не е напълно легнало, има си достатъчно голям багажник, има борд, лека е и лесно се бута с една ръка!А бе супер е
Виж целия пост
# 4
да но като се обадиш и ти казват 4е я нямат тази коли4ка евентуално по поръ4ка ,но не се знае в склада дали я има
Виж целия пост
# 5
Бъгстър има в Пиги`с Хаус. Тази седмица я гледах там. 349 лв. цена.
Виж целия пост
# 6
Бъгстър има в Пиги`с Хаус. Тази седмица я гледах там. 349 лв. цена.
А има ли в черен цвят?
Виж целия пост
# 7
преди малко звънях има 4ервена,светло-синя и да не те объркам,но маи ми казаха тъмно-синя,4е бебо ревеше и не 4ух добре.Ето тел да звъннеш и попиташ:0895795115
Виж целия пост
# 8
а в края на февруари и новите модели във вси4ки цветове.Наистина е страхотна.
Виж целия пост
# 9
преди малко звънях има 4ервена,светло-синя и да не те объркам,но маи ми казаха тъмно-синя,4е бебо ревеше и не 4ух добре.Ето тел да звъннеш и попиташ:0895795115
Мерси, утре ще се дигна да отида до там  Peace
Виж целия пост
# 10
Хайде и тук да се отчета за Бъгстъра, супер е  Peace
В Пигис-а я има в светло син цвят ,червено и тъмно синио. Кошовете за кола са само тъмно сини единя с бежаво другия с оранжаво .
Виж целия пост
# 11
Някой знае ли дали летния вариант става за новородено? Разгледах я обстойно в  Пигис и легналото й положение е задоволително, но отпред към краката не мога да преценя. Зимните й кошове не ми допадат много, а и живот и здраве очакваме бебка през май, така че няма да имам нужда от зимен кош. Вариант е с кошница макси кози. Инъче просто съм влюбена в тази количка  Grinning
Виж целия пост
# 12
Някой знае ли дали летния вариант става за новородено? Разгледах я обстойно в  Пигис и легналото й положение е задоволително, но отпред към краката не мога да преценя. Зимните й кошове не ми допадат много, а и живот и здраве очакваме бебка през май, така че няма да имам нужда от зимен кош. Вариант е с кошница макси кози. Инъче просто съм влюбена в тази количка  Grinning

Според мен само количката не става за новородено. Трябва да се купи и кош. Ползвам бъгстър вече 8 месеца и единствената ми забележка е, че не е особено проходима и заради липсата на амортисьори друса повече. Може и да съм малко повече критична, защото преди това бутах куини фрийстайл, която возеше перфектно през всякакви неравности и терени. С бъгстъра ми се случва понякога да запъна в някоя дупка.

В Пигис продават ли зимен чувал и дъждобран? Просто е невероятен чувала за този сезон - дебел, топъл и много голям.
Виж целия пост
# 13
Някой знае ли дали летния вариант става за новородено? Разгледах я обстойно в  Пигис и легналото й положение е задоволително, но отпред към краката не мога да преценя. Зимните й кошове не ми допадат много, а и живот и здраве очакваме бебка през май, така че няма да имам нужда от зимен кош. Вариант е с кошница макси кози. Инъче просто съм влюбена в тази количка  Grinning

Според мен само количката не става за новородено. Трябва да се купи и кош. Ползвам бъгстър вече 8 месеца и единствената ми забележка е, че не е особено проходима и заради липсата на амортисьори друса повече. Може и да съм малко повече критична, защото преди това бутах куини фрийстайл, която возеше перфектно през всякакви неравности и терени. С бъгстъра ми се случва понякога да запъна в някоя дупка.

В Пигис продават ли зимен чувал и дъждобран? Просто е невероятен чувала за този сезон - дебел, топъл и много голям.

Критична си повече от необходимото  Wink по пътя на логиката няма варянт в който малки гуми да возят като големи - ако искаш комфортно возене взимаш големи гуми ако искаш лека количка взимаш малки  Peace Сравнявай бъгстъра с други колички с малки гуми и ще разбереш ,че вози повече от перфектно.
Иначе и според мен няма как да се ползва летния кош за новородено,първо ,че наклона не е особено малък а и според мен ще се пързаля надолу.
А в Пигиса ,честно казано чувалчета не видях за летния кош мисля ,че няма а дъждобран със сигурност няма защото и на мен ми трябва и специално питах.
Виж целия пост
# 14
Аз си поръчах дъждобран и чувал с количката и не съжалявам въобще - без тях някакси комплекта не е пълен. Жалко, че не внасят и аксесоарите още.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия