Казанлък

  • 16 073
  • 277
Реших да питам дали случайно няма някоя мама от Казанлък, защото ще изкараме лятото там и ще ми е приятно да си имаме компания  Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Ау, как ме е яд  #Cussing out , къде съм бляла да не видя темата по-рано?! Аз съм от Казанлък и щеше много да ми е приятно   Simple Smile
Виж целия пост
# 2
има, явно, ама се крият Cry аз съм бъдеща мама от Казанлък, така че ако има и други нека се включат Hug
Виж целия пост
# 3
Тука съъъъъъъъм Hug
Виж целия пост
# 4
А и аз съм тук  Grinning
Много се радвам дано се съберем тайфа  Hug
Виж целия пост
# 5
супер, ще почакате да родя, нали? Wink или поне да изляза в майчинство Hug
Виж целия пост
# 6
супер, ще почакате да родя, нали? Wink или поне да изляза в майчинство Hug

Е, че как иначе  Grinning . Аз като цяло чакам пролетта ,че да става за разходки навън  Heart Eyes

 Кой ти следи бременноста?
Виж целия пост
# 7
Ма как няма да те чакаме ква ни е работата:) HugБистрето хубаво те е питала кой ти я следи,че и мен ме хвана любопитното Laughing
Виж целия пост
# 8
 д-р Георгиева, но тя не изражда и ще си търся друг доктор за раждане
Виж целия пост
# 9
Здравейте, и аз съм от Казанлък, ама живея в София. Но ще ми е много приятно следващия път като си ходя, да се видим за по едно кафе, защото, живот и здраве, бебо ще е лятото там Simple Smile
Виж целия пост
# 10
д-р Георгиева, но тя не изражда и ще си търся друг доктор за раждане
То май целият град ходи при нея  Simple Smile . Аз не бях де  Wink . За израждането според мен е важно да си търсиш акушерка , ако ще плащаш на някой , те вършат цялата "черна"работа .
Аз не бях си ангажирала никой , но имах късмет ,че раждах в понеделник , когато почти всички лекари са на смяна . Изражда ме д-рНихтиянова и д-рДимив й помогна накрая ,че имаше нужда  Grinning  Доволна съм много . Акушерка ми беше Радева , ей тая жена много ме плашеше , ама накрая "омекна " , когато легнах на магарето  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Като чуяГеоргиева и Пенев и незнам какво ми става Mr. GreenТе имат Толкова пациенти и все си мисля,че нямат възможност да се ангажират лично със всеки...не знам,аз раждах в Стара Загора.Нашите тука не ми вдъхват доверие.....


ЙКажете сега,кой набор сте къде сте учили... Hug
Виж целия пост
# 12
Аз завърших , мениджмънт в СОУ "Екзарх Антим I" , 2002г  Mr. Green
Сега уча българска филология в Софийския университет  Laughing
Aleyna , а ти по какво преподаваш?  newsm78  Гледам ти подписа и се чудя ...
Виж целия пост
# 13
Аз също съм завършила "Антим" мениджмънт2000 г обаче Embarassed(старица съм вече Mr. Green)
Бистре,звършила съм Предучилищна и начална училищна педагогика. Hug
Виж целия пост
# 14
Ех, старица била Simple Smile Аз съм завършила ПМГ през 1997  Embarassed После завърших бг филология и етнология, а сега завършвам журналистика. Не помня кога бях ученичка  Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия