Кашлица

  • 1 108
  • 6
Здравейте, от седмица имам суха кашлица, без никакви други симптоми, освен леко зачервено гърло. Пия Стодал и ям много плодове и пия чайове, и ако не излизам цял ден добре, но ако се наложи до магазина да отида и след 1 час почвам пак да бохукам, болят ме и гърдите. Страх ме е дали може да стане нещо с бебка, чела съм много гадни неща за мами с кашлица и изкарали грип  #Crazy Званнах на доки той каза да пия Стодал, но ми е много притеснено дали може наистина да стане нещо на бебчето ми  Sad
Виж целия пост
# 1
Щом лекаря ти е казал да пиеш сиропа ,няма страшно.Във листовката какво пише?
Виж целия пост
# 2
Ами пише че е хомеопатичен и да го пия по 3-5 на ден така и  правя ама няма много ефект честно казано, за това се и притеснявам, да не навреди на бебчо ако е нещо по-сериозно  newsm78
Виж целия пост
# 3
Спокойно,за съжаление няма да подейства толкова бързо.На бебето няма да навреди,не се притеснявай.Аз,лично пиех чай Бронхопам ,той се пиеше в малки дози на опаковката имаше упътване.
Пожелавам ти бързо да оздравееш. Hug
Виж целия пост
# 4
Аз два пъти боледувах от грип докато бях бременна с дъщеря си. Лекувах се с оксилококцинум (правописа на това лекарство ще ме състари) и парацетамол- но първо се консултирай с лекар. Мисля си, че при теб проблемът идва от влажния въздух навън, а не е грип. Щом проблемът се задълбочава, когато излизаш- гледай да си стоиш повече вкъщи. И не се притеснявай излишно.
Всъщност, защо не попиташ лекаря си и за инхалации- кипваш вода с малко сода в нея, мисля си че ще те облекчат.
Виж целия пост
# 5
Благодаря ви че ме успокоихте  Hug Днес си купих Бронхопам и пих веднъж, много е хубав на вкус. Другата седмица съм си взела отпуска и ще си стоя вкъщи дано ми мине. Още веднъж благодаря за бързите мнения  Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
Аз съм със същия проблем и в момента пия Либексин. Не е хомеопатично, химия е, но става за бременни и кърмачки. Наистина ме облекчи. Peace
Осцилококцинум ми помага, но той е за първични  симптоми на настинка. Този път изпуснах момента. Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия