Ще ми е нужна ли количка след годинка?

  • 2 859
  • 75
Здравейте! Дъщеря ми е на 1г. Но напролет, когато кръстниците ни очакват второто си дете, трябва да им върнем количката, която ни дадоха назаем от първото. Тогава малката, живот и здраве, ще е на 1г.4м. Чудя се дали да й купуваме лятна количка. Всички около мен ме съветват да й взема колелце, което се бута. Щяла да бъде голяма за количка, само ще  спи в нея. И аз се чудя дали има смисъл да й се купува. Повдигам въпроса най- вече защото мойте родители искат да й направят такъв подарък за кръщенето сега, да си избера някакъв летен модел и да ни я купят. Все пак това не са кой знае колко малко пари и се чудя дали тази инвестиция ще си заслужава. Моля да споделите вашия опит.
Виж целия пост
# 1
Аз самата ползвам количка за по-дълги разстояния все още или когато трябва да отида някъде с детенце и бързам  Simple Smile
А тези колела , който се бутат също не са лоша идея , само че трябва да си избереш някое по-стабилно .
Виж целия пост
# 2
Все още ще ти е нужна, но за кратко..Няма ли  позната, от която  да вземеш за няколко месеца?Май не си струва да се купува newsm78
Виж целия пост
# 3
И ние се возим с количката понякога  Peace Зависи си от детенцето - на моя позната е с 1м по-малко и откакто проходи не иска да седи изобщо в количка. Ако планирате и друго детенце все ще ви влезе в употреба нова количка  Wink
Виж целия пост
# 4
Ако искаш да стигнеш набързо до някъде- ще ти трябва
Виж целия пост
# 5
Да, мисля, че поне до 2г. ще ви е нужна. На пролет си купете лятна и ще решите проблема  Peace
Виж целия пост
# 6
Мисля че ще ти трябва , особено за по- дълги разстояния. Ние сме на почти 2 години и все още излизаме с количката .През повечето време си я бутам празна , до момента в който се измори   и иска да си поседне. Имаме и триколка но ми е твърде неудобна и не стабилна , а пък и на малкия бързо му доскучава в нея и почва да си сурка краката ,да става , да се нявежда на ляво на дясно, затова предпочитам количката.
Виж целия пост
# 7
Малчо е на 1,3м и още ползваме количка  Wink най-вече като трябва нещо да се пазарува и сме само двемката .Иначе и аз напоследък я бутам празна  Crazy
Виж целия пост
# 8
Да,ако съдя по моето дете-ще ти е нужна.Моят син изобщо не иска да ходи,ако го водим за ръка; иска да е самостоятелен и да ходи накъдето сам реши.Така че, до парка и обратно го возя в количка.
При по-дълги разстояния детето се ще уморява и ще трябва да го носите.
Тези колела, за които говориш са подходящи за по-кратки разстояния,освен това детето вътре не е обезопасено с колани и може да се изправя и да прави опити да излиза навън като му омръзне да стои вътре. Отзивите,които съм чувала за тях е,че не са особено качествени и бързо се чупят.Иначе са интересни на децата,но не са особено комфортни.
Виж целия пост
# 9
Дъщеря ми проходи на 11м ,май м. ще направи 2 г и още сме с количка и то не лятна.Вземи си непременно ако ще и лятна да е.Това с колелото за бутане ми се струва много несериозно.
Виж целия пост
# 10
Като дойде момента ще го решиш. Може по-добре да е с количка за бутане.
Виж целия пост
# 11
Според мен ще ти е необходима. Лятото се ходи доста по разходки, а само с вървене няма да става, защото ще се измаря. Ние все още ползваме количка понякога, а е вече на 1г и 9м.
Виж целия пост
# 12
Според мен ще ти е нужна лятна количка.Моята хлапачка е на 1г2м и щом види количката и полудява,иска все в нея да се вози.А и пролетта и лятото са сезони за разходка,така че Grinning
Виж целия пост
# 13
Аз дълго време използвах количката на Дияна, нищо, че проходи на 1,3г. За дълги разходки, когато бързам и т.н.
Виж целия пост
# 14
И аз мисля, че ще ти е нужна. Недостатъкът на колелото е, че може да се спи в него.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия