бяла козметика колагена?

  • 39 496
  • 49
мами, козметичката ми ползва за себе си кремове на колагена, аз обикновено си купувам по-скъпи неща. сега обаче реших да пробвам крем против петна, та купих от нея.

имате ли впечатления от тези кремове и по-специално от крема против петна? да рискувам ли и с един околоочен?
Виж целия пост
# 1
Имаш предвид продуктите на "Мота 6" ли, тази фирма е пловдивска, те имат серия Колагена? newsm78
Виж целия пост
# 2
Като опиташ сподели,как ти се е отразил,моля.
Виж целия пост
# 3
Имаш предвид продуктите на "Мота 6" ли, тази фирма е пловдивска, те имат серия Колагена? newsm78

да, гледам, че това е фирмата. абе, намазах се вече с този за петната. пише, че за един месец ще има видим ефект. аз имам над горната устна от бременността. на консистенция е добър, за ефект е рано да кажа. като че леко ми дразнеше очите, макар че не мажа около тях. ще пробвам и околоочния, но имам съмнения, че няма да ми понесе, кожата ми е доста чувствителна.

Виж целия пост
# 4
Това е единствената българска козметика, която ми понася Hug. Без да правя реклама, но имат продукти с вискоко качество ( в сравнение с тези на други български конкурентни фирми). Майка ми ползваше крем против зачервявания и капиляри, ако не се лъжа, преди няколко години. Мисля, че съдържаше бета каротен, спомням си, че беше доволна. Аз съм ползвала серията за мазна кожа, лицето ми светна само за 1 месец употреба - финните линии видимо намаляха. Също един крем за околоочен контур с колаген и финни овлажняващи микрокапсули, беше голяма опаковка, с пулверизатор, към 100 мл., него ли имаш предвид да провбаш, КАСИС? И той ми хареса, мисля, че ще останеш доволна Peace. Сега имат една перлена серия, иска ми се да я пробвам, много я хвалят!  bouquet
Една моя приятелка пък имаше ужасно акне и се оправи само благодарение на тяхната комзетика. Доколкото съм информирана, фирмата произвежда колагена чрез патентована технология тук в България, а проверката за оптималното съотношение между съставките в отделния продукт с оглед дерматологична поносимост се извършва в известна френска лаборатория. Жалко, че продуктите ги има в Пловдив, но не и в София ( или, ако ги има, то аз не съм ги срещала и не знам къде се продават Rolling Eyes) Явно не им е добра дистрибуторската и рекламната политика. При всички случай, ако можех да намеря, пак бих си купила! Simple Smile
Виж целия пост
# 5
kiora Simple Smile Съгласна съм с теб изцяло:) Аз съм от Пловдив и си намирам козметиката на Collagena лесно. Наскоро забелязах, че на опаковките на продуктите е написан интернет адрес: www.collagena-bg.net  Представлява интернет магазин, откъдето можеш да разгледаш всички продукти на фирмата и да си поръчаш от каквото имаш нужда Simple Smile Колкото до перления крем, те са 3 - крем за лице, гел шия и деколте и околоочен. Ползвам ги от доста време и съм много много доволна Simple Smile Продуктите съдържат прах от истински перли. Вече нямам нужда от фон дьо тен, който само запушва порите на лицето:)
Виж целия пост
# 6
kiora Simple Smile Съгласна съм с теб изцяло:) Аз съм от Пловдив и си намирам козметиката на Collagena лесно. Наскоро забелязах, че на опаковките на продуктите е написан интернет адрес: www.collagena-bg.net  Представлява интернет магазин, откъдето можеш да разгледаш всички продукти на фирмата и да си поръчаш от каквото имаш нужда Simple Smile Колкото до перления крем, те са 3 - крем за лице, гел шия и деколте и околоочен. Ползвам ги от доста време и съм много много доволна Simple Smile Продуктите съдържат прах от истински перли. Вече нямам нужда от фон дьо тен, който само запушва порите на лицето:)

Относно сайта им, не искам да правя антиреклама, но преди почти месец си поръчах една маска и един крем, които още не са пристигнали, макар че преди две седмици ми се обадиха да ме питат дали все още ги искам, извиниха ми се и казаха, че до 3 дни ще ги получа.... и така... още си чакам Whistling, а пък много ми се искаше да ги пробвам, защото четох добри отзиви за марката тук във форума Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
mili vanili: Предполагам, че има някъв проблем, затова поръчката ти закаснява. Но съм сигурна, че ще ги получиш. Още повече, че са ти се обадили да те питат дали още ги искаш. Иначе няма логика да ти званнат и да не ти ги изпратят  Grinning
Виж целия пост
# 8
mili vanili: Предполагам, че има някъв проблем, затова поръчката ти закаснява. Но съм сигурна, че ще ги получиш. Още повече, че са ти се обадили да те питат дали още ги искаш. Иначе няма логика да ти званнат и да не ти ги изпратят  Grinning

Ами и аз така предположих, ама все пак откакто ми се обадиха минаха почти 2 седмици Thinking както и да е, ще се радвам, ако пристигнат Mr. Green
Виж целия пост
# 9
smarffieta, благодаря за инфо-то Hug, не знаех за този он лайн магазин Blush Сега ще разгледам, видяло се, че ще се поръчва Mr. Green и то не само перлената серия!
П.С. Много нови продукти виждам Whistling или може би не са нови, а аз съм назад с мат'риала Laughing
Виж целия пост
# 10
Този с перлите ден и нощ ли го използваш?Няма ли опасност от изсушаване на кожата през лятото,все пак перлите имат олющващо действие.....няма ли нужда от допълнителен добър овлажняващ за употреба веднъж дневно?
Виж целия пост
# 11
Момичета, прегледах сайта, но никъде не видях цени на доставка. Ако може някое момиче, което е поръчвало да каже Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
k.a.l.i : Ами аз го използвам като дневен и като нощен. В момента оба4е използвам крем от новата им серия и също съм много доволна. Казва се Lumisphere. Предпазва от UBA UVB лъчите. За 10 мин има видимо деиствие на светлината, а пише че за 4 седмици кожата възвръща естествената си красота:) Имам чувствителна кожа и много от кремовете не ми понасят, но този ми понася чудесно Simple Smile Мисля да си купя и нощния и ще ви споделя после резултати:)
Виж целия пост
# 13
kremi_s : предполагам, че зависи къде живееш Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Благодаря за отговора! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия