Шоколадови изделия!

  • 2 667
  • 40
Здравейте момичета  Hug ,кога за първи път дадохте на дечицата си да опитат шоколадови изделия?  newsm78
Виж целия пост
# 1
След годинката някъде.  Simple Smile Той сам се обслужи, беше още в проходилката и си намери шоколадов бонбон отнякъде и ето резултата:  Laughing



Сега хапва всеки ден, но по малко и умерено. Не се тръшка и не го набива, ако има около него, както правят редовно дечицата, които му идват на гости.
Виж целия пост
# 2
Мерси Блонди   bouquet  , и аз така си мислих,скоро ако настоява ще и дам да опита  Peace  Laughing Много е сладък    love001  ,как се е омазъл  Laughing
Виж целия пост
# 3


  Като стана на 2г. му направих за празника торта с шоколад.Против даването шоколадови изделия преди тази възръст съм.Сега почти всеки ден му купувам по едно шоколадово яйце.
Виж целия пост
# 4
За пръв път синът ми опита след 1г. и 6м. Не съм от майките,които се психясват на тема хранене. Почти всяко нещо с мярка го одобрявам (с малки изключения).
Виж целия пост
# 5
Беше на около 2 години. Опита не по мое желание. Бих изчакала да ги навърши преди да му дам шоколад. Сега давам, но рядко - детските шоколадчета с мляко.
Виж целия пост
# 6
Около 2 г. беше. Не им е фен, сега рядко се сеща.
Виж целия пост
# 7
Около 2 г. беше. Не им е фен, сега рядко се сеща.

Прави ми впечатление, че колкото по-късно, толкова по-добре, не знам защо. Имам познати семейства с деца над 6 годинки, каня ги с бонбони, кола, сок, не, не обичат шоколад, не обичат торта, пробват малко на рожден ден само, искат вода, плодове и тестени неща. У тях също не се яде сладко много, най-вече разни плодови торти и кремчета. На сестра ми децата бяха и са ужасно капризни, помня, че отраснаха само с шоколад. И досега сядат да обядват двамата и омитат една грамадна бонбониера по този повод  ooooh! Close И защо може - защото татко им е отраснал с шоколад Крава и лимонада  Rolling Eyes И защото са рано и неправилно захранени, ама кой да слуша, като си следва старото и уж сигурното  Confused
Виж целия пост
# 8
Все още не е опитвал шоколад.
Ще изчакам да навърши 2 годинки преди да му предложа.
Виж целия пост
# 9
Доста след годинка- и то само от рода на Киндер шоколадчетата и Милкинис признава диването.Друг шоколад не хапва,шоколадови бонбони - изобщо/само Бони- бони и то рядко и един марципанови във вид на калинка/
Но изобщо не настоявам- ако иска да яде- не ме е яд ,ама че не иска плодове- това вече много ме дразни -все още правя фрешове по тази причина Close
Виж целия пост
# 10
Вече не си спомням точно.  newsm78 Беше на около 2 години.
Залъгвам го, че яде шоколад, като му давам от белите.
Заредила съм се и с Милкинис и Киндер-шоколадите, защото в тях шоколадът, всъщност, е много малко. Ако поиска да яде-давам му от тях.
И той е доволен, и аз съм по-спокойна.
Виж целия пост
# 11
След годинка опита шоколад. Но му давам 1-2 пъти в месеца по много мъничко (предимно ако аз ям нещо шоколадово). Мисля да се опитам да отложа максимално привикването му към това  Peace
Виж целия пост
# 12
около 2 годинки,но и моята дъщеря не е особено впечетлена от шоколада. Simple Smile
Виж целия пост
# 13
След  1,6 някъде и то не по мое желание.
Баба и дядо са виновниците  Close
По принцип и аз съм против шоколада преди 2 год.
Виж целия пост
# 14
Не съм давала до сега.
Шоколад у дома само мъжа ми яде и то като го купи и си го изяжда наведнъж.
Аз шоколад не обичам, малкият май прилича на мен и нищо сладко не харесва, само плодове.
Ако може, възможно най-дълго ще си седи в неведение. Баба и дядо имат забрана да подарявят вафли и шоколадчета.
Големият точно те го научиха на около 2 години на тези екстри и сега все иска вафли, шоколади, яйца....всякакъв боклук  Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия