Моля гласувайте за промени във форума!

  • 3 468
  • 84
Пишете ми от какво имате нужда и нека го направим заедно! Peace
Виж целия пост
# 1
Tandoori, честита нова длъжност!   bouquet
Според мен, добре би било да се направи подфорум само за обзавеждане.
Виж целия пост
# 2
Това са моите предложения:

БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

Черен списък на фирми за обзавеждане, майстори и всичко каквото се сетите (което доста се припокрива и с тази http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=230417.0. Евентуално, ако може да се обединят newsm78)

Уреди втора употреба, уреди с транспортни дефекти...

Хитринки за всякакъв случай

 Grinning Hug
Виж целия пост
# 3
И аз подкрепям zvanche - обикновено все в тези теми търся да надникна, особено в тази за хитринките  Wink.
Виж целия пост
# 4
И аз имам предложение.

Засега нищо да не се променя и никакви теми да не се заковават.
Обикновено темите, които са от голям интерес си стоят в началото и без да са заковани.
Виж целия пост
# 5
За да няма недоразумения, пуснах анкета, моля гласувайте! Peace

Личното ми мнение е, че информацията, която се систематизира добре би могла да е много полезна и лесно достъпна, отколкото всеки път да се търси, но ако не желаете, ще се съобразя с желанието ви.  Peace
Виж целия пост
# 6
И аз имам предложение.

Засега нищо да не се променя и никакви теми да не се заковават.
Обикновено темите, които са от голям интерес си стоят в началото и без да са заковани.
Аз не съм много съгласна с това, по простата причина, че в началото стоят темите, по които последно е писано, което не винаги означава най-голям интерес. Напр. в темата за хитринките не се пише толкова често, защото те в някакъв момент са поописани, но пък от друга страна написаното в нея е полезно. Мине не мине време и някои, с нова тема, попита за определен майстор.
Това не го пиша, за да се заяждам, а за да аргументирам предложенията си. Peace
Виж целия пост
# 7
може би не е зле да се направи нещо като библиотека на често обсъжданите теми във форума  newsm78 примерно - за мухъла, за покупка на хладилник, за печка, обзавеждане на детска, хол, кухня...

за закованите теми гласувах против, защото почти даже не ги поглеждам като заглавия. може би, все пак не е лоша идея поне бял и черен списък на фирми и майстори да са заковани.
Виж целия пост
# 8
Първо да кажа: честито на Тандури!

По зададения въпрос: лично аз имам наблюдение, че закованите теми стават нещо като "невидими" - много често хората ги прескачат и тръгват надолу да търсят това, което им трябва. Но пък намирам за много удобно да се създаде закована тема-БИБЛИОТЕКА с линкове към теми, свързани с даден въпрос, по подобие на библиотеките в кърмаческия, в готварския или пък в красива мама.
Виж целия пост
# 9
Разписвам се и тук, против закованите теми съм. Заемат много място. Има търсачка, кой каквото му трябва може да си го намери там.
Виж целия пост
# 10
Твърдо ЗА!!! Ако ги има тогава няма да се пускат нови и нови теми и да се говори нещо по сто пъти. Понякога не излизат на търсачка това, което ти трябва.
Виж целия пост
# 11
Херелина, Евгения и Линката,

Добавям и моя глас към вашият. Нека няма заковани теми, но да има Библиотека.
Виж целия пост
# 12
За Библиотека съм и аз   Peace
Виж целия пост
# 13
Има и още нещо. Да се закове тема с бял и черен списък на майстори има смисъл, ако всички от форума живеем в един град. Нещо, което очевидно не е така.
Виж целия пост
# 14
аз вчера казах 'да' на заковаването на 'модерните тенденции', но днес малко съм разколебана.  Rolling Eyes
Да не стане така, както в клюкарника - сто заковани теми, които никой не чете и темите започват към средада на страницата.  Ще помисля още и ще гласувам, засега се колебая.

Италианската тема, например има сто издания и във всяко ново има линкове към предишните.
Така освен, че е полезно, ще знаем, че темата като умре,  е умряла, а не да я поддържаме с пиронче.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия