Дългокърмещи майки(над 1г и половина),колко от вас са без цикъл все още?

  • 701
  • 11
Пускам темата,защото детето ми е вече на почти 1г и 10 месеца ,а аз  още нямам цикъл.Кърмим се на поискване и все още суче доста.Другото,което ме притеснява е това,че отслабнах ужасно много и сякаш все още слабея.Дали липсата на цикъл не е от отслабването,а не от кърменето.Има ли сред вас такива ,с деца на близка до нашата възраст?
Виж целия пост
# 1
Мне, моя си дойде на 9тия месец след раждането. А на 12тия го бях оползотворила Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Ами, година и половина, без месец Grinning Още нема никой Grinning
Аз обаче не слабея, за съжаление, но пък не напълнявам, а май доста добре "се грижа за себе си" Mr. Green
Виж целия пост
# 3
ох,Яна,ти си моята светлина.Тъкмо се запретисних,но ето,има и други на моето дередже Wink
Виж целия пост
# 4
Само за статистиката - моя се появи когато дребната беше навършила 1г. и 3м ....и то като след като се опитвах  да и спра нощното кърмене .
Виж целия пост
# 5
А моето кърмаче беше на 2г. и 1м., когато ми дойде цикъла. Оттогава си е съвсем редовен.
Виж целия пост
# 6
Цвети, почти година и половина вече нямам.
Виж целия пост
# 7
О, блазе ви, момичета. Мен това "щастие" ме спохожда вече 6 месеца. Само първия нямах цикъл. Blush
Виж целия пост
# 8
И аз още нямам и се бях притеснила.Успокоихте ме.
Виж целия пост
# 9
На мен ми дойде когато бебка навърши 9 месеца.
Виж целия пост
# 10
Цвети, и аз съм от неоциклените. Кърменето не ми помогна да сваля излишните килограми и ми предстои сериозна борба в скоро време. Пиши при априлките, че взе да липсваш  Wink
Виж целия пост
# 11
Аз пък спрях да кърмя по медицински причини и вече 1.5 г нямам цикъл.Тръгнах по лекари, но засега няма никакъж резултат.Наддох с 20 кг.Пълна трагедия.Поне има с кои да си споделяме тука
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия