Кои памперси са с ластик?

  • 5 039
  • 66
Здравейте, скоро купих някакви много хубави памперси, които от двете страни на частта, която се залепва имаха ластици. Бяха  или 4, или 4+. За съжаление не им запомних опаковката и отново налетях на стария тип.
Можете ли да ми помогнете как да ги открия и различа от другите?
Виж целия пост
# 1
има едни с ластик на кръстчето Evybaby Simple Smile да не би да са те
Виж целия пост
# 2
Уфф и аз ги търся, също не запомних опаковката, бяха 4ти размер тези които купих. А сега последния път пак попаднах на старите... как можах да не погледна, реших че вече всичките са такива, ама явно не.
Виж целия пост
# 3
Момичета и аз съм взимала такива бяха италиански в жълта опаковка,но това беше преди година,продавачката ми каза,че вече нямали внос и от тогава не съм ги търсила!
Виж целия пост
# 4
Еви бейби са с ласти4ета,много съм доволна от тях и са на добра цена.
Виж целия пост
# 5
HUGGIES-страшно съм доволна и ти препоръчвам Peace
Виж целия пост
# 6
Предполагам става дума за новите "Памперс" по принцип ги има от всеки номер...но все още се срещат по-рядко аз лично всъщност все от старите...май новите са по-малко бройки иначе няма разлика в опаковката.....
Виж целия пост
# 7
Noemy, ако говориш за Pampers, новите са такива с ластичета. Някъде по опаковката трябва да пише baby fresh лосион или нещо от сорта, то това им е новостта. Ама не само, че са по-малко на брой в опаковката, ами по-малко поемат, изрязани ли са повече, няква друга ли магия са им направили, ама ние ако не ги сменим след 2 часа и си мокрим дрешките. Иначе ластичетата наистина са много удобни. Аз мисля вече да пробвам гащички, ма и те сигурно ще са доста изрязани, че да е удобно за ходене, ма по случая - повечко на ден.
Виж целия пост
# 8
АЗ взимам от Новите Памперс 4 ка и разликата е че на ъях пише Макси а на старите не! Peace
Допаднаха ми много повече и седят по добре  bowuu
Виж целия пост
# 9
Досега не съм попадала на новите Pampers. Четох лоши отзиви за тях, дали е така Thinking
Виж целия пост
# 10
Ние ги позлваме вече повече от месец и не съм разочарована,напротив!
Виж целия пост
# 11
Стана ми интересно като прочетох, че новите Памперс са по-малко на брой. Последните, които взехме са с ластичета от двете страни и са в същата нова опаковка като предния пакет и пак са 72 бр. (говоря за 4-ката). Предният пакет беше пак с новата опаковка, пак същата бройка и пак си пишеше "bath lotion" или нещо такова (мързи ме пак да ходя да гледам). Та стигам до извода, че са променили опаковката и вида на памперсите, но още имат от старите и затова продължават да опаковат и от тях.
Новите са си хубави, както и старите.
Виж целия пост
# 12
Новите са МАКСИ от 7 до 18 кг  Shocked Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Аз харесвам ластичетата на новите памперс но засега незнам дали подсеченето е от тях или не ,иначе повече ми допадат от старите.
Междудругото преди време купувах едни немски Елкос и те бяха с ластици отстрани и отзад на дупето - много удобно и плътно прилепват ама не след дълго почнаха да пробутват ментета и се отказах от тях.
Виж целия пост
# 14
Благодаря ви, момичета!   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия