ЗАБАВЕН ФИЛМ?

  • 10 991
  • 42
Здарвейте,
Скоро гледалили сте някоя хубава комедия, която да ви пръсне от смях.
Имам нужда да гледам нещо такова, за да се разсея.
Моля споделете!
Виж целия пост
# 1
и аз искам ....
Виж целия пост
# 2
Значи сме в един отбор!
Виж целия пост
# 3
и аз, и аз   Wink
Виж целия пост
# 4
Ами той е старичък филма, но е  от любимите ми комедии - "Бащата на булката"1 и 2
Виж целия пост
# 5
Гледайте този филм много е хубав ,особенно пък ако харесвате Скалата.Този филм е с него.Казва се Тhe Game Plan -Игра по план.Мен лично много ми харесва.Гледайте го и после си кажете мнението Wink
Виж целия пост
# 6
“Когато порасна, ще стана Кенгуру”,  сръбски, ако не се лъжа беше на Радивое Андрич. Смешно за отчаянието. До сълзи съм се смяла. Страхотен е, според мен.
Виж целия пост
# 7
Препоръчвам "Гости от миналото" /JUST VISITING/ с Жан Рено, Кристина Епългейт ...
Гледала съм го 7-8пъти и още не ми е омръзнал.
Разказва се за средновековен рицар и неговия слуга, които попадат в 21 век, където се срещат с техни наследници.


http://kino.gbg.bg/index.php?p=archive&filmid=4946
Виж целия пост
# 8
“Когато порасна, ще стана Кенгуру”,  сръбски, ако не се лъжа беше на Радивое Андрич. Смешно за отчаянието. До сълзи съм се смяла. Страхотен е, според мен.


О, да.  Peace
Виж целия пост
# 9
"Обичам те до смърт"
С любимеца ми-Кевин Клайн. Heart Eyes
http://kino.gbg.bg/index.php?p=archive&filmid=1543
 Но нямам представа дали може да се изтегли от някъде.
Гледала съм го по Холмарк.
Виж целия пост
# 10
О-о-о, много обичам комедии, а отдавна не съм гледала нещо качествено. И аз очаквам с нетърпение вашите предложения. Дори мислех да пупсна тема.

Скоро гледах отново "Боговете сигурно са полудели" 1 и 2 - е много ми харесват.
Виж целия пост
# 11
О, сетих се за един филм. Гледали ли сте "Огледало с две лица" с Барбара Стрейзънд и Джеф Бриджис. Много приятен и развлекателен филм. Ще ви хареса.
Виж целия пост
# 12
О, сетих се за един филм. Гледали ли сте "Огледало с две лица" с Барбара Стрейзънд и Джеф Бриджис. Много приятен и развлекателен филм. Ще ви хареса.
О, да. Много е приятен, но няма да се пукнат от смях с него.
Виж целия пост
# 13
А само филми, на които да се пръснете от смях ли търсите? Защото има много приятни, качествени филми, които не са чак смешни, но са приятни за гледане и пак могат да ви разсеят. Пример: "Мис Слънчице' и "Кралицата". Иначе за комедия "моят" еталон е "4 сватби и 1 погребение". Peace
Виж целия пост
# 14
В арена има едно сериалче The class - е пукнах се от смях, 19 серии са.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия