ЗА Този ХОЛ-кое по добре перде или вертикални щори

  • 17 590
  • 43
Здравйте в дилема съм перде или  щора?
Значи обарнете внимание на колоната с тапета малко е по сложно.Харесах си перде органза с едни квадратчета по него много хубаво отговарящо на цветовете ми ,да предположим че го взема него и сложа  вертикални щори,обичам си перде създава ми уют.Но с тази колона която е тапет дали нетрябва да е изчистена органза без шарки.
Другия вариант който ми идва и далеч по евтин са вертикалните щори и нищо друго така става по изчистено и се връзва на въпросната колона,но по ми седи като офис.
Харесва ми повече перде и щори ама дали няма да стане прекалено натруфено.Моля  помагайте и 2та варианта ми допадат.Ако имате някакви идеики как е във вас показвайте.
 
Виж целия пост
# 1
Аз съм и за двете,не е претрупано.
Давам този съвет,защото аз съм така.
С перде,което е брюкселска дантела и органза и  наред с това и щори.
Всъщност зависи от това накъде гледа прозореца.
Аз не мога да си позволя да съм без пердета.Живея на центъра,около мен блокове и не върви да няма нищо.
Виж целия пост
# 2
аз съм за вертикални щори
Виж целия пост
# 3
аз съм за перде от органза едноцветно в един от цветовете на райето и такива щори
http://www.alexabg.com/index.php?option=com_content&task=vie … =14&Itemid=28
имаме в къщи ленени супер стоят. а външния слой е бронзиран сребърен, уж през лятото оттласквал светлината и жегата  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 4
На цветовете и стила ми се струва, че дървени хоризонтални щори ще стоят добре. Без перде.
Всъщност стила не ми е докрай ясен, без мебелите, но така ми се струва на празна стая. Друг вариант, който аз бих харесала е текстилна щора-руло в кафевия цвят, по възможност текстурата на текстила да си личи добре.
Виж целия пост
# 5
На цветовете и стила ми се струва, че дървени хоризонтални щори ще стоят добре. Без перде.
и аз си го помислих това, но не ми се връзва с бялата дограма  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
На мен пък идеята ми беше да се скрие бялата дограма с щори върху нея.
Иначе обожавам пердета  Simple Smile

ПС Нацелувай наборките  Hug
Виж целия пост
# 7
Мисля ,че добре ще изглежда само с вертикални щори.
По изчистено е така...с перде и щори ,мисля че ще стане много претрупано.
Виж целия пост
# 8
Изчистена органза или воал, отдолу щори-плисе или роло срещу слънцето, ако изложението ви налага.
Виж целия пост
# 9
Аз бих предпочела само щори - по изчистено е!!!
Виж целия пост
# 10
И аз съм пред такава дилема, но клоня към пердета. Иначе ми се струва гола стаята. Не мисля че фигурките върху передето няма да се връзват с тапета. По същия начин и в подобни цветове е и моя хол. Само този тапет го няма и прозореца е по-дълъг.
Виж целия пост
# 11
Мисля ,че добре ще изглежда само с вертикални щори.
По изчистено е така...с перде и щори ,мисля че ще стане много претрупано.

И аз мисля така Peace...като добавя и като идея Римската щора Peace
Виж целия пост
# 12
Аз бих сложила римски щори плюс перде /едноцветно в твоя случай, заради шарената тапетна колона  Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Според мен пердето е винаги по-добрият вариант за дом.
Нещо едноцветно и изчистено ще изглежда супер.  Peace
Виж целия пост
# 14
Дали перде или щори задължително трябва да са едноцветни.Аз бих се спряла на вертикални щори.Ако са дълги до пода,създават същия уют,както и пердетата.В твоя случай,като избереш подходящия нюанс,мисля,че ще стоят много стилно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия