СМЪКНАТА МАТКА

  • 2 784
  • 4
Здравейте.Свекърва ми е на 58 години.Ходила на гинеколог и и казали,че има иззипване и смъкната матка и трябва да я оперират.Тя е много притеснена и уплашена.По принцип е и мн.страхлива.Все отлага,но каза,че вече имала и доста силни болки.Моля ви,ако някой е претърпял подобна операция да ми пише.Благодаря ви предварително.
Виж целия пост
# 1
Здравейте!Моя приятелка имаше такъв проблем.При нея се беше получило след раждането на първото й дете.Пластика\въпросната операция\ и направиха години по-късно,след като роди и второ дете.Ходи в София.Операцията,като цяло мина добре.След това възстановителния период е доста труден-трябва много да се пази,да не вдига тежко и т.н.Но ефект имаше,сега се чувства по-добре.Желая кураж на свекърва Ви.Дори и да се страхува,по-добре да я направи,но внимателно проучете за добър лекар!Късмет! newsm10
Виж целия пост
# 2
Свекърва ми. На нея и махнаха само матката, че е на 46. Операцията беше беz раzреz на корема, т.е. преz влагалището. След това около 1 месец имаше болки, не силни, но все пак болки от наместването на органите. Но сега каzва, че се е родила...

Бих посъветвала свекърва ти да отиде, предполафам, че на нея ще и махнат и яйчниците, критическата тя вече е минала. Селд това тя няма да се притеснява поне zа рак, който е доста често срещан. А и ще се иzбави от болките, които доколкото zнам хич не са слаби. Няма да и се ходи всеки 10 минути до тоалетна, абе живот...  bouquet
Виж целия пост
# 3
Благодаря ви,че писахте.
Все още не сме избрали лекар.Мисля,че в АГ-то ще я направи операцията.Там са добри специалистите.Дано всичко мине добре.
Виж целия пост
# 4
Това състояние може да се лекува с Алтернативни средства, но при по-млади жени.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия