летни английски програми

  • 1 505
  • 16
Интересувам, се от тези курсове, заслужават ли си. Ако през годината не е посещавало курсове по английски, дали ще научи нещо, всякакви отзиви, ще са ми от полза. Вучилище са със засилено изучаване на английски.
Виж целия пост
# 1
Полза все ще има. Зависи какви са очакванията ти - ако искаш да мине програмата за цялата изминала година, може и да е трудничко.
Виж целия пост
# 2
това исках да разбера, какво учат на тези курсове, в момента имат по 4 часа английски в училище, предполагам, че няма да започмват от А, но ми е интересно какво правят. Намерих курсове, които се правят 10 дни в планината, изглежда ми много интересно.
Виж целия пост
# 3
Британика правят детски летни лагери в планината - не учат нещо конкретно доколкото знам, засягат общи теми, по-скоро преговор бих го нарекла, не е от А и Б определено.

Иначе можете да направите един входящ тест в Британика - така ще знаеш как вървите като ниво.
Виж целия пост
# 4
Аво-3 правят също. Само хубави неща съм чувала.
Виж целия пост
# 5
Ако имате финансовата възможност - Американския колеж в София и Британският Съвет. И на двете места преподавателите са англоезични и децата се отпускат бързо да говорят....
Виж целия пост
# 6
Ако имате финансовата възможност - Американския колеж в София и Британският Съвет. И на двете места преподавателите са англоезични и децата се отпускат бързо да говорят....
благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 7
Ако имате финансовата възможност - Американския колеж в София и Британският Съвет. И на двете места преподавателите са англоезични и децата се отпускат бързо да говорят....

Имаш ли идея как протичат заниманията?
Цената също ме интересува, ако си се интересувала.
Виж целия пост
# 8
http://www.britishcouncil.org/bg/bulgaria-english-young-learners.htm
http://www.acs.bg/en/lcourses.php?course=2

само че ми се струва малко раничко за записване
Виж целия пост
# 9
Определено е рано, аз исках да се ориентирам във финансовите измерения на курсовете - специално за летните училища, но явно и за това е още рано   Simple Smile
Благодаря ти за линковете stanisa !   bouquet
Виж целия пост
# 10
няма за какво.... между другото Британския съвет организира детски курс от февруари и аз смятам да се пробваме за там. Имат занимания и в събота, което е добре, защото през седмицата няма кой да води малкия. Ако искате, ще ви пиша как е минало "прослушването". цената е 900 лева за семестъра, което разделено на общо на броя часове не излиза много на час.
Виж целия пост
# 11
и аз точно това разглеждах, но незнам като е първи клас дали няма да е много рано за успоредно учене. И ако изчакам от втори клас дали пък няма да съм закъсняла. Като пари не ми се струват много
Виж целия пост
# 12
според мен няма да му дойде нанагорно, защото е в друга среда, сред други деца и учители. Но ще ги поразпитам какво е натоварването все пак.... Децата имат ресурс да се учат много по-голям от нашия. А учителите там са страхотни - едни млади навити англичани.... Мъжът ми преди години беше на ускорен курс там и много му помогна.
Виж целия пост
# 13
Като цена за цял срок и то в Британския съвет е добре. Нашата събота обаче е заета.
kiki77 не е рано според мен. Може и аз да бъркам или просто моите да са с афинитет към езиците, но големия ходи в алианса от 6 годишен една година. След това първи клас почна в немска паралелка и успоредно с това ходи в школа по английски. Справя се доста добре. Малкия сега е в подготвителна / преди първи клас/ група с немски в училище и също ходи в школа по английски предучилищна. Според мен на тази възраст им е далеч по-лесно отколкото ние си представяме. А може би е до дете, знам ли  newsm78
stanisa ще съм ти много задължена, ако успееш да разбереш цена за летните курсове за да знем има ли смисъл да се точа  Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Като науча нещо - ще пиша.... Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия