Как се лепи фолио?

  • 11 835
  • 7
Имам голямо затруднение с едно фолио,което искам да залепя на гардероб.Стават мехурчета и на ъглите не залепва.Как да се справя?
Виж целия пост
# 1
лепенето 3апочва от средата ( ако е лист фолио ), като вь3духьт се и3тласква с кьрпа от средата кьм краищата, докато мехурчетата вь3дух и3че3нат....ако е на руло се процедира по сьщия начин, като се почне от  свободния край и се продьлжи , като рулото се ра3вива бавно.....
дано да сьм била поле3на  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 2
Фолио се лепи изключително лесно ако повърхността е напръскана обилно с разтвор от вода и веро.Този метод на лепене позволява лесно отстраняване на мехурите.В някой книжарници продават специални меки шпакли за лепене на фолио, ако намериш такава ще ти бъде по-лесно с нея да изтласкаш мехурчетата.
Успех Peace
Виж целия пост
# 3
Ако не си успяла да се справиш може да пробваш с мъничка топлийка да прободеш мехурчетата и с мека кърпа да изгониш въздуха, пък за ъглите би трябвало леко да подгънеш фолиото за да ги облечеш. Друго не се сещам.
Виж целия пост
# 4
ще се опита да  бъда  максимално подробна  , за да ме разбереш. Вземаш  фолиото  от  ролката и  загъваш  в  горния край като  го прегъваш . Предварително  напръскваш  с  вода и малко веро  в  водата/направи  си смес и  я сложи в пулверизатор/ След  като си  напръскала  залеплащ  фолиото  в горния  краи  започваш да  лепиш като  едновременно с  това притискаш и  изглаждаш с  кърпа.Ако има останали  мехури отново  с  курпата изгонваш мехърите кум външните ръбове,. Hug
Виж целия пост
# 5
Може разтвора да се направи в купичка и с обикновена гъба за чинии да се нанася.
Започва се от единия край (горния) и постепенно се развива надолу. За изтикване на водата може да се използва кърпа и силно и последователно да се изтиква към края. Не е желателно да има мехури. Ако е обилно намазано с течност, по-лесно се изкарва.
Виж целия пост
# 6
Благодаря за съветите и аз Hug
Ще се пробвам пак Flutter
Аз също не успявах, но явно не съм го правила като хората ooooh!
Сега обаче, след Вашите съвети съм сигурна, че ще станееееееееее Peace
Виж целия пост
# 7
Здрасти!Един познат ми беше казал,че става лесно,като напръскаш повърхността  с препарат за почистване на стъкла. После лепиш,както са казали по-горе момичетата.Така имаш възможност за корекции,ако някъде не се получи както трябва.Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия