мога ли да забременея докато съм в цикъл? спешно ми е :)

  • 48 530
  • 26
Моля ви се да ми помогнете че съм пред голяма дилема? С приятелят ми правихме любов в краят на месечния ми цикъл и той свърши в мен. Аз си мисля че няма опасност да съм забременяла,но като цяло съществува ли опасност,за да знам дали да ходя за пустинор докато му е време. Благодаря предварително а съветите!
Виж целия пост
# 1
Моля ви се да ми помогнете че съм пред голяма дилема? С приятелят ми правихме любов в краят на месечния ми цикъл и той свърши в мен. Аз си мисля че няма опасност да съм забременяла,но като цяло съществува ли опасност,за да знам дали да ходя за пустинор докато му е време. Благодаря предварително а съветите!
По принцип по време на менструация няма опасност от забременяване,именно тогава се изхвърля неоплодената яйцеклетка.Има си и рискове,разбирасе,но както обесняваш мисля,че няма място за притеснение.Много зависи колко дни ти е цикъла на 28 или......кога ти е оволацията и т. нт.СПОКО Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Много малко вероятно. Редовен ли е цикъла?
Виж целия пост
# 3
Не може,но никога нищо не е сигурно.Да знаеш че вече няма Постинор Дуо,а Ескапеле и е 30.00лв.Ти си прецени какво да правиш.
Виж целия пост
# 4
Вероятността да забременееш е много,много малка.В кой ден от цикъла си?Ако е по-ранен ден(3-4),вероятността е още по-малка от по-напреднал ден (напр.6-8).Приятелят ти е постъпил нечестно.Скарай му се. #2gunfireИмала съм 7 годишна връзка със съпруга ми преди да се оженим и да забременея и зная,че тези неща не стават толкова лесно.Но всичко е индивидуално,никога нямаш 100% гаранция.Моят съвет е да не купуваш Постинор(май вече има само Ескапеле).Но обърнете внимание с приятеля си върху проблема.Не бива да допускате друг подобен случай.
Виж целия пост
# 5
и точно в този подфорум ли намери да питаш? newsm78 еййй, няма оправИя и това е... тук пишат хора, които искат дете, а не могат да имат, а не такива, които си нямат идея за какво става въпрос.
Виж целия пост
# 6
и точно в този подфорум ли намери да питаш? newsm78 еййй, няма оправИя и това е... тук пишат хора, които искат дете, а не могат да имат, а не такива, които си нямат идея за какво става въпрос.
Недей така де,хората имат нужда от помощ!
Виж целия пост
# 7
Можеш.
Познавам бебе, което се получи "поради грешка"по този начин. Вероятността е много малка, но е възможно. (при мене никога не се е е получавало де)
Виж целия пост
# 8
и точно в този подфорум ли намери да питаш? newsm78 еййй, няма оправИя и това е... тук пишат хора, които искат дете, а не могат да имат, а не такива, които си нямат идея за какво става въпрос.
Недей така де,хората имат нужда от помощ!
Не е това форума за помощ!
Има една приказка, че който го е страх от мечки не ходи в гората!
Извинявам се за тона, но......................да се съобразяват къде пишат в крайна сметка.
Виж целия пост
# 9
Не може,но никога нищо не е сигурно.Да знаеш че вече няма Постинор Дуо,а Ескапеле и е 30.00лв.Ти си прецени какво да правиш.
А абортът е 300 лв. Twisted Evil

По темата: ако цикълът ти е редовен, няма опастност /почти/, но ако имаш аномалии има голяма вероятност да забременееш.
Виж целия пост
# 10
С Дияна забременях 2 дена след цикъл. Всичко може.
Виж целия пост
# 11
може да се забременееако си в последните дни на цикъла си,аз лично точно тогава забременях!
Виж целия пост
# 12
Забременях със синът ми последният ден от цикъла - свърши ми на обяд, а вечерта съм забременяла (ние не се пазехме, защото искахме бебе), много малко вероятно е, но се случва. Относно това, че ако цикълът ти е редовен няма проблем, не вярвай, моят беше по часовник. Моят съвет е по-добре Ескапеле  Peace
Виж целия пост
# 13
и аз мисля, че може.
Виж целия пост
# 14
Втория път забременях точно в последния ден от цикъла .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия