Откъде капачки за бурканчета за детска кухня?

  • 1 515
  • 17
Здравейте мами Hug

спешно трябва да купя капачки за бурканчета за детска кухня а никъде не намирам.
Знае ли някой от къде мога да купя?

Мерси в аванс  bouquet
Виж целия пост
# 1
Не знам за какви точно капачки говориш, но лично аз ползвам пластмасови контейнерчета с капачки на винт, има ги във всеки магазин за домашни потреби в различни размери и по около левче Wink
Виж целия пост
# 2
Бодил мерси за отговора, но ми трябват капачки на винт за малките бурканчета. За гр. София
Виж целия пост
# 3
На женския пазар ги продават,също и в някои магазини за дом. пореби или за 1 лев.
Виж целия пост
# 4
Бодил мерси за отговора, но ми трябват капачки на винт за малките бурканчета. За гр. София
Ми писала си детска кухня, не детска храна, и аз... Embarassed  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Капачки за бурканчета за детска кухня съм виждала в магазини за димашни потреби.
Виж целия пост
# 6
На женския пазар Peace
Виж целия пост
# 7
На пазара на Красно село има! Сред сергиите с плодовете, по-средата, висят на един тел! Не можеш да не ги видиш. Има винаги! Купих си миналата седмица. По 0,08 лв. е едната. Аз купих 80 бр. И за първото ми дете /преди 4 г. пак от там/. Значи мястото е сигурно!  Joy
Виж целия пост
# 8
на пазара иван вазов също има, в едно малко павилионче за джунджурии
Виж целия пост
# 9
на пазара иван вазов също има, в едно малко павилионче за джунджурии

Казвай бързо в коя част на пазара Praynig, дай ориентир, че и аз трябва да купувам - този пазар ми е по-близо.
Виж целия пост
# 10
Jujka, ако влизаш откъм ул. краище - най-лявата редица с малки магазинчета, това павилионче е горе-долу в началото, от дясната страна на редицата, едно невзрачно, зелено, отпред има и масичка с разни дреболийки и на тази масичка са капачките
Виж целия пост
# 11
И аз съм виждала на Женския пазар, където продават капачки и за големите буркани.
Виж целия пост
# 12
А бурканчета от къде може да се купят за детска кухня?
Виж целия пост
# 13
А бурканчета от къде може да се купят за детска кухня?

От Продавалника  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
А бурканчета от къде може да се купят за детска кухня?

От Продавалника  Mr. Green

нещо не виждам къде там Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия