Пюре от череши?

  • 739
  • 14
Здравейте мамчета майка ми купи на малкия пюре от череши и аз се чудя дали мога да му дам от това пюре защото незнам за каква възраст е (пише след 3 м.), как действа на стомаха и т.н. Моля мамите които са давали на бебчетата си такова пюре или имат някакво инфо по въпроса да споделят. Благодаря предварително !  Hug
Виж целия пост
# 1
Дадох пюре от череша, когато беше почти на 6 мес., обаче нямам спомен как действа на стомаха...  newsm78 Пък и аз съм дала не повече от 4-5 лъжички.
Виж целия пост
# 2
Пускам темата защото майка ми е купила 15 пюрета от череша ако беше 1 нямаше да му мисля и щеше направо да го оставя за по нататъка но 15 бурканчета ако не може да ги яде още незнам какво да ги правя Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Рахлабващо действат.Ако сте започнали да се захранвате отскоро почакай малко,на някои несвикнали стомахчета черешите докарват колики.
Виж целия пост
# 4
Захранваме се от 4 месечна възраст ,по принцип му давам по разхлабващи пюрета но ще изчакам щом може да дразнят стомаха ще изчакам докато навърши 6м.
Благодяра за бързите отговори момичета Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Здравей,
извинявай, че ти се намесвам в темата, но можеш ли да ми кажеш каква марка са тези пюренца от череша? Много ми е любопитно, защото аз не съм виждала. Ние по принцип сме склонни към запек и аз гледам да му давам и по нещо разхлабващо, та това пюренце ще е едно разнообразие за нас. Благодаря ти предварително.
Виж целия пост
# 6
Здравей,
извинявай, че ти се намесвам в темата, но можеш ли да ми кажеш каква марка са тези пюренца от череша? Много ми е любопитно, защото аз не съм виждала. Ние по принцип сме склонни към запек и аз гледам да му давам и по нещо разхлабващо, та това пюренце ще е едно разнообразие за нас. Благодаря ти предварително.
Аз съм виждала само на Ам-Ам и такива съм давала.
Виж целия пост
# 7
  bouquet Благодаря!
Виж целия пост
# 8
Пюренцата са марка Мандев
Виж целия пост
# 9
Моят син много ги харесваше пюренцата от череша. Пък и не се съм забелязала да имат някакво особено действие на стомаха. Пробвай, пък ако му харесат на детенце и няма проблем с коремчето, нека си ги хапне. И друг път не купувайте такива количества Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Определено действат разхлабващо. Имат много бърз и добър ефект. Ако те притеснява количеството пюрета- просто ги прибери в някой шкаф на хладно и тъмно и нямаш проблем, те са минали термична обработка и имат дълъг срок на годност.
Виж целия пост
# 11
но можеш ли да ми кажеш каква марка са тези пюренца от череша? Много ми е любопитно, защото аз не съм виждала. 

И аз не съм виждала. Не се предлага подобно нещо от никоя фирма с контрол  Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Според мен като захраниш ще разбереш как действа на твоето дете.А ако го хареса ще ти дойдат много добре.
Виж целия пост
# 13
ами ако досега не си имала никакви проблеми със захранването и по твоя преценка мисля че може да дадеш но постепенно увеличав количеството Peace
Виж целия пост
# 14
Пюрето от череши действа леко разхлабващо и газообразуващо, но е много хубаво за вече захранени деца. Аз го смесвам с елда и става страхотно. Аз съм от район с много череши и знам,че който яде от тях си прочиства организма. Едни от най-полезните плодове. Дай малко за проба и виж как действат. После при добра реакция смело давай.



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия